تبلیغات

گردنبند مرغ آمين
از سریال محبوب و دیدنی شهرزاد ، با جنس استیل عالی ، طراحی بی نظیر و شگفت انگیز ، گردنبندی زیبا با ظاهری متفاوت ، نمادی از عشق و محبت، مناسب با هر سلیقه ای
جذاب ترین هدیه برای کسی که دوستش دارید

اوباما: گسترش شهرک سازی تشکیل دولت فلسطین را غیر ممکن می کند

به گزارش افکارنیوز،

اوباما در این مصاحبه گفت: 'بی بی'( لقبی که صهیونیست ها به نتانیاهو داده اند)می گوید معتقد به راه حل تشکیل دولت فلسطین است ولی عملکرد وی طوری است که او همواره برای گسترش شهرک سازی فشار وارد می کند و در عین حال به اهمیت راه حل تشکیل دو دولت تاکید می کند.
در حال حاضر 570هزاراسراییلی در در سرزمینهای اشغالی کرانه باختری و شرق اورشلیم زندگی می کنند که محل زندگی بیش از دو میلیون و ششصد هزار نفر فلسطینی است.
اسراییل کرانه باختری وشرق اورشلیم را در جنگ خاورمیانه سال 1967 اشغال کرد و سپس در صدد انضمام شرق اورشلیم به اسراییل برآمد اقدامی از سوی جامعه بین الملل مورد قبول واقع نشد. 
اوباما که دوره ریاست جمهوری اش اول بهمن ماه به پایان می رسد گفت که وی و وزیر امور خارجه آمریکا جان کری بار ها به طور خصوصی خواستار توقف شهرک سازی از شخص نتانیاهوشدند ولی مورد بی توجهی نتانیاهو قرار گرفت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار