امین حیایی و اسدالله یکتا در یک قاب
هنرمندان

امین حیایی و اسدالله یکتا در یک قاب

تجلیل از اسدالله یکتا در مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «طبقه یک و نیم» به کارگردانی نوید اسماعیلی برگزار شد.

امین حیایی و اسدالله یکتا در یک قاب

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «طبقه یک و نیم» به کارگردانی نوید اسماعیلی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد و در این مراسم از اسدالله یکتا بازیگر پیشکسوت سینما تجلیل به عمل آمد.

همچنین عوامل این فیلم در بخشی از مراسم با پخش ویدئویی از ارشا اقدسی، بدلکار سینما که هفته گذشته به دلیل سانحه‌ای در پشت صحنه یک اثر سینمایی جان خود را از دست داده بود، یاد او را زنده نگه داشتند و دقایقی به صورت ایستاده به تشویق این هنرمند پرداختند.

امید معلم یکی از مهمانان این مراسم بود که با ابراز ناراحتی شدید از مرگ ارشا اقدسی، به توصیف شخصیت او پرداخت و از بی‌توجهی سینمای ایران و مسئولان جشنواره فیلم فجر به رشته بدلکاری گلایه کرد و ابراز امیدواری که مردم و مسئولان در زمان حیات هنرمندان به آنها توجه کنند تا اتفاقات بهتری در مسیر حرفه‌ای آنها رخ دهد.

در بخش دیگری از این مراسم، امین حیایی به دعوت باران نیکراه، مجری مراسم روی سن آمد و به نمایندگی از سینمای ایران و عوامل فیلم «طبقه یک و نیم» لوح تقدیر را به این بازیگر پیشکسوت سینما تقدیم کرد.

غلامرضا آزادی تهیه‌کننده این اثر نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود که درباره تجربه خود با جوانان و پیشکسوتان سینما در حیطه فیلمبرداری صحبت کرد.

اسدالله یکتا، امین حیایی، غلامرضا آزادی، سید احمد خمینی، شهره سلطانی، صحرا اسداللهی، سیروس همتی، بهناز شفیعی و … از حاضران این مراسم بودند.

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *