بیل و ملیندا گیتس از یکدیگر جدا شدند
متفرقه

بیل و ملیندا گیتس از یکدیگر جدا شدند

بیل گیتس، از بنیانگذاران شرکت مایکروسافت و ملیندا گیتس بعد از ۲۷ سال زندگی مشترک رسماً از یکدیگر جدا شدند. این زوج ۳ ماه پس از اعلام تصمیم خود مبنی بر جدایی از یکدیگر، روز دوشنبه ی این هفته طلاق خود را در دادگاهی در واشنگتن رسمی کردند.

بیل و ملیندا گیتس یکی از سرشناس ترین زوج ها در عرصه ی تجارت جهانی بودند و زمانی با یکدیگر کار می کردند. آن ها با یکدیگر سفر می کردند و مصاحبه های مشترک داشتند. به گفته ی نیویورک تایمز، ملیندا گیتس از ارتباط همسرش با جفری اپستین، سرمایه گذار میلیاردر آمریکایی ناراضی بود و بعد از انتشار جزئیات رابطه ی گیتس و اپستین در رسانه ها، ملیندا به سراغ وکلای طلاق رفت.

طبق آنچه در گزارش دادگاه طلاق بیل و ملیندا گیتس آمده هیچ یک از آن ها خواستار تغییر اسم خود نشده اند اما همه ی مواردی که تغییر خواهد کرد در این گزارش ذکر نشده است. سند طلاق در این دادگاه تنظیم نشده است.

گرچه بیل و میلندا گیتس توافق کردند به همکاری های خود در امور بشردوستانه ادامه دهند اما ممکن است با پایان ازدواج شان این همکاری هم به اتمام برسد. ماه گذشته بنیاد بیل و ملیندا گیتس، که ریاست آن را به طور مشترک برعهده دارند و عضو هیئت مدیره ی آن هستند، اعلام کرد اگر بعد از گذشت دو سال این زوج سابق به این نتیجه برسند که توان همکاری با یکدیگر را ندارند، ملیندا گیتس از سمت خود استعفا خواهد داد.

بیل و ملیندا گیتس از یکدیگر جدا شدند

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هفت =