0

در تمام عمرتان مام زیر بغل را اشتباه استفاده کردید

مام زیر بغل

البته این یک خطای بزرگ به حساب نمی‌ آید اما اگر از دئودورانت اشتباه استفاده کنید، به اندازه کافی در جلوگیری از عرق مؤثر نخواهد بود. استفاده از مام زیر بغل هم روش خاص خودش را دارد!

مام زیر بغل

شیوه استفاده از دئودورانت مثل علم موشک های هوابه‌هوا سخت و تخصصی نیست: شما قرار است مواد دئودورانت را به زیر بغل خود بمالید. به همین سادگی! برای انجام این کار، مهم نیست که از انواع غلتکی یا رولی مام و دئودورانت استفاده می کنید یا اسپری. فقط باید مطمئن شوید که مواد دئودورانت تمام زیر بغل شما را پوشش می دهد تا بتواند مؤثر واقع شود.

اما آیا فکر می کنید واقعاً به همین سادگی است که همیشه انجام می دادید؟ به گفته یک متخصص ، همه ما احتمالاً به طور اشتباه از اسپری یا مام دئودورانت ضد عرق خود استفاده می کنیم.

نه این که به طور کل نادرست باشد، اما ممکن است اگر از دئودورانت به شیوه درست استفاده کنیم ، موثرتر از آن چیزی باشد که همیشه بوده است.

چطور از مام زیر بغل یا دئودورانت ضدعرق استفاده کنیم ؟
دئودورانت به شما اطمینان می دهد که کمتر عرق می کنید و در صورت عرق کردن ، هر بوی زننده و عرق تندی را که ممکن است از زیر بغل شما ساطع شود پوشش می دهد. اگر می خواهید بیشترین بهره را از دئودورانت خود ببرید، مطمئن شوید که تا حد ممکن تاثیر داشته باشد. مثلا روش خاصی برای استفاده از دئودورانت ضد عرق وجود دارد:

نکته مهم و راز استفاده از دئودورانت این است که در یک ساعت معین از روز آن را به زیر بغل خود بمالیم: یعنی شب ها!

دئودورانت مؤثر
شاید تعجب کنید اما پس از بیدار شدن از خواب نباید از دئودورانت استفاده کنید ، بلکه در عوض، قبل از این که بخوابید، بهترین زمان مام زدن به زیر بغل است.

دیوید بانک از مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا، که یک متخصص پوست است، در این درباره چنین توضیح می دهد:

«بهتر است قبل از خوابیدن ، دئودورانت را روی پوست خشک زیر بغل بمالید. دئودورانت ضد عرق به این روش بهتر عمل خواهد کرد. این امر به این دلیل است که نمک‌ های آلومینیوم موجود در ضد عرق زمان کافی برای متصل شده به غدد عرق را در طول شب به دست می آورند . این بدان معناست که در طول روز کمتر عرق خواهید کرد.»

دیدید چقدر راحت بود؟! شب دئودورانت بزنید تا در طول روز کمتر عرق کنید ?

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.