0

دوست دارم مردم با دیدن کارهایم بخندند

دوست دارم مردم با دیدن کارهایم بخندند

گیتی معینی ـ بازیگر ـ می گوید: قبل از اینکه در تلویزیون شروع به کار کنم، شناسنامه رادیو هستم و ۵۰ سال سابقه هنری در رادیو دارم.

دوست دارم مردم با دیدن کارهایم بخندند

این بازیگر در گفت وگویی با «استودیو هشت» رادیو نمایش افزود: رادیو عشق است. من کارم را از ۱۲ سالگی شروع کردم و سختی های زیادی کشیدم تا به اینجا رسیدم و باعث افتخارم است که برای کشورم خدمت کنم.

معینی یادآور شد: من در رادیو کارم را در «استودیو هشت» شروع کردم و از آن خاطره های زیادی دارم.

او همچنین درباره ایفای نقش در سریال «حورا» که به تازگی پخش آن در شبکه سه آغاز و جایگزین «گاندو ۲» شده است، افزود: «حورا»، کار خوب و قشنگی است اما چون بیشتر در قالب طنز کار کرده ام دوست دارم بیشتر مردم با دیدن کارهایم بخندند نه اینکه غمگین شوند. چون در حال حاضر با توجه به شرایطِ بیماری، مردم به اندازه کافی گرفتار و ناراحت هستند و بنابراین لبخند مردم به من انرژی می دهد و من دوست دارم مردم همیشه بخندند.

معینی در پایان درباره تجربه اش در جشنواره فیلم فجر و کاندیدا شدن برای بازیگری در فیلم «ابلق»، گفت: من این توانایی را دارم که بتوانم در هر ژانری ایفای نقش کنم اما بیشتر قالب طنز را دوست دارم. فیلم «ابلق» هم کاری متفاوت بود و من آن را بسیار دوست داشتم و کارم را با انگیزه انجام دادم. اگر از طرف داوران برای من بی عدالتی شد اشکالی ندارد، من سیمرغم را از مردم کشورم گرفتم.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.