عکس های جدید سانیا سالاری | آدرس پیج اینستاگرام سانیا سالاری

سانیا سالاری متولد 20 تیرماه 1366 از بازیگران سینما و تلویزیون ایران است. سانیا سالاری با شرکت در کلاس های بازیگری خانم نصیرپور و آقای رحمانیان توانسته است هنرپیشگی را بیاموزد.

سانیا سالاری

پس از سریال دلدادگان، منوچهر هادی بار دیگر برای یکی از نقش های سریال جدیدش گیسو به سراغ سانیا سالاری رفت. سالاری در سریال گیسو نقش نازی هوشیار را برعهده داشت.

سانیا سالاری

همسر سانیا سالاری

سانیا سالاری تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

سانیا سالاری

خانم سالاری در نمایش هایی چون مجلس ضربت خوردن ، نام تمام مادران ، فیلم تئاتر آینه های روبرو ، لیلا و چند مسافر اثری از محمد رحمانیان حضور داشته است و آخرین سریال این بازیگر عاشقانه ها 2 می باشد.

سانیا سالاری در سریال دلدادگان

سانیا سالاری

سانیا سالاری بازیگر نقش ارغوان در سریال دلدادگان است که بازیگری را در کلاسهای مهتاب نصیرپور آموخت و در چند نمایش در کنار بزرگان تئاتر به ایفای نقش پرداخت. اولین حضور سانیا سالاری در تلویزیون بازی در سریال دلدادگان است .

 

آشنایی منوچهر هادی با سانیا سالاری

سانیا سالاری

در یک نمایش تئاتر بود که آقای منوچهر هادی برای دیدن نمایش رفته بود و از بازی درخشان سانیا سالاری بسیار شگفت زده شد و همان شب به او گفت که حتما در آینده با یک دیگر کار خواهیم کرد که قسمت شد آقا هادی در سریال دلدادگان که قبل از این به نام پا های بیقرار معروف شده بود بازی کند.

سانیا سالاری

 

آدرس پیج اینستاگرام سانیا سالاری : instagram.com/sania__salari

3.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =