0

لباس هالووین بازیگر سریال Squid Game

سریال Squid Game

لی یو می بازیگر سریال Squid Game یک لباس بی نقص برای هالووین امسال انتخاب کرده، در حالی که تصویری از خود با ظاهر عروسک مشهور بازی چراغ سبز، چراغ قرمز را در حساب اینستاگرامی اش منتشر کرده است. لی در این سریال نقش جی یونگ را بازی می کند، زن جوانی که پس از آزادی از زندان به بازی مرکب می پیوندد. او به جرم کشتن پدر بیرحمش که او و مادرش را کتک زده و حتی باعث مرگ مادرش نیز شده به زندان افتاده بود. علیرغم خشونت بالایش، این سریال کره ای با استقبالی فراتر از حد تصور در سراسر جهان مواجه شده و به خاطر سبک روایی قدرتمند و سکانس های تکان دهنده و پرهیجانش مورد ستایش قرار گرفته است.

 

سریال Squid Game

 

در اولین بازی، بازیکنان یک دور بازی چراغ سبز، چراغ قرمز بازی می کنند در حالی که یک عروسک رباتیک ۱۰ فوتی جلوی آن ها ایستاده است. او یک عبارت ترسناک و تنش زا را خوانده و بازیکنان با ترس و وحشت قدم بر می دارند. در صورتی که عروسک متوجه حرکت اشتباه هر یک از بازیکنان شود، آن بازیکن به سرعت توسط تک تیراندازان هدف قرار گرفته و کشته خواهد شد. چیزی که عروسک چراغ سبز، چراغ قرمز را چنین ترسناک می سازد این است که شکل آن از یک شخصیت کلاسیک کره ای در کتاب های درسی کودکان کره ای گرفته شده است. در حالی که معنای اصلی این عروسک دوستانه بودن با دیگران است، سریال Squid Game آن را به یک شخصیت ترسناک شیطانی تبدیل کرده است.

همین ایده پشت عروسک بازی مرکب باعث شده این شخصیت به یک گزینه مناسب برای لباس های هالووین تبدیل شود و انتظار می رود بسیاری از طرفداران این سریال با پوشیدن لباس های شخصیت های این سریال در مهمانی های هالووینی شرکت کنند. لباس هالووینی لی یکی از بهترین تقلیدها از شخصیت های این سریال تاکنون بوده است و بار دیگر بر محبوبیت و تاثیرگذاری سریال Squid Game بر فرهنگ عامه تاکید می کند.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.