0

وسایلی که هر خانمی باید در کیف خود داشته باشد

وسایلی که هر خانمی باید در کیف خود داشته باشد

1- یک جفت جوراب اضافه

در پاییز احتمالش زیاد است که یکباره پا در گل و لای بگذارید و پاهایتان را خیس کنید. در زمستان ممکن است حتی به یک توده برف برخورید، برف داخل چکمه هایتان رود و ببینید که پاهایتان خیس شده است. به همین دلیل لازم است یک جفت جوراب اضافه در کیف خود داشته باشید. این کار به شما کمک می کند همیشه گرم بمانید.

وسایلی که هر خانمی باید در کیف خود داشته باشد

2- خلال دندان

بیشتر مواقع تکه ای سالاد یا آجیل در دورترین گوشه ی دهان گیر می افتد و شروع به اذیت کردن می کند. سعی نکنید با دست آن را بیرون بکشید. استفاده از خلال دندان راه بهتری است. با این حال، به خاطر داشته باشید که دهان خود را باید در دستشویی تمیز کنید نه در ملأعام.

دقت کنید که خلال دندان ها بسته بندی مناسبی داشته باشند، در غیر اینصورت کیف تان پر از خلال دندان خواهد شد.

3- کارت شناسایی

یک کارت شناسایی مثل کارت ملی و گواهینامه همیشه باید در دسترس داشته باشید. این مدارک در بانک، ادارات، مکان های درمانی و غیره لازم می شوند.

4- اطلاعات گروه خونی و شماره تلفن بستگان نزدیک

ممکن است حادثه ای برای شما رخ دهد و خود هوشیاری لازم برای پاسخگویی را نداشته باشید در حالی که نیاز به اطلاع از نوع گروه خونی باشد. علاوه بر این اگر به طور ناگهانی به رسیدگی پزشکی نیاز پیدا کنید، لازم است اطلاعاتی از بستگان نزدیک شما موجود باشد تا نیروهای درمانی بتوانند به سرعت با آن ها تماس بگیرند و آن ها را در جریان وضعیت شما قرار دهند.

5- ضدعفونی کننده دست

بر روی دستان ما میکروب های زیادی زندگی می کنند. بنابراین برای جلوگیری از بیماری های مختلف توصیه می شود پیش از غذا، بعد از رفتن به دستشویی و بعد از حضور در مکان های عمومی دستان را خود ضدعفونی کنید.

6- کرم ضد آفتاب

استفاده از کرم ضد آفتاب نه تنها برای روزهای گرم و آفتابی تابستان بلکه برای روزهای زمستان هم ضروری است. برای جلوگیری از پیری و سرطان پوست باید تمام روزهای سال کرم ضدآفتاب بزنید.

8- نرم کننده لب و برق لب

هوای سرد و خشک لب ها را بسیار خشک می کند به همین دلیل لازم است همیشه یک نرم کننده لب به همراه داشته باشید چون لب ها هم مانند هر عضو دیگری از بدن به مراقبت نیاز دارند. برق لب هم در مواقعی که فرصت آرایش کردن را ندارید بسیار کمک کننده است.

8- کرم دست

کرم مرطوب کننده دست پوست دست ها را در برابر خشکی حفظ می کند. استفاده از کرم مرطوب کننده نه تنها خوشایند است بلکه به حفظ جوانی ظاهر دست ها کمک می کند.

9- عطر جیبی

رد عطر از آن چیزهایی است که همیشه در خاطر دیگران می ماند و حتی بعد از رفتن شما هم در محیط باقی می ماند. به همراه داشتن یک نمونه ی جیبی از عطر مورد علاقه ی خود نه چیزی تجملی بلکه حقیقتاً ضروری است.

10- نوار بهداشتی

حتی اگر تا رسیدن وقت پریودتان باقی مانده باشد هم دوست یا خانم غریبه ای ممکن است به نوار بهداشتی نیاز پیدا کند. به علاوه خوب است که همیشه نوار بهداشتی در دسترس داشته باشید چون ممکن است زمان پریودتان جا به جا شود.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.