0

چرا باید در کفش نوی خود سیب زمینی بگذارید ؟

چرا باید در کفش نوی خود سیب زمینی بگذارید ؟

سیب زمینی در کفش خود قرار دهید تا پای شما بسیار راحت تر از قبل باشد! با این روش گشاد کردن کفش تنگ دیگر لازم نیست کفش های نوی خود را دور بریزید یا هدیه دهید.

چرا باید در کفش نوی خود سیب زمینی بگذارید ؟

تصور کنید کفش جدیدی خریداری کرده اید و از خرید خود، مخصوصا در حراجی های آخر فصل، بسیار راضی هستید اما به خانه که می رسید متوجه می شوید که کفش های جدیدتان کمی بیشتر از چیزی که فکر می کنید برای پایتان کوچک یا تنگ است. حتما با خودتان فکر می کنید که کفش هایتان موقع امتحان کردن در فروشگاه که خوب بودند، حالا چه اتفاقی افتاد که وقتی به خانه رسیدید و آنها را پوشیدید، انگشتان پا و پاشنه پای شما را می زند و برایتان تنگ هستند؟

کنار گذاشتن کفش های جدید اصلا راهی عقلانی نیست. هر چقدر هم که کفش هایتان زیبا، شیک و گران باشد، تحمل کردن درد هنگام پوشیدن آنها نیز ایده خوبی نخواهد بود. خوشبختانه ، ما راه حل این مشکل شما را پیدا کردیم.

می توانید کفش های خود را با استفاده از سیب زمینی کش دهید و بزرگتر کنید.

تنگ بودن کفش
متأسفانه خیلی اتفاق می افتد که شما در فروشگاه کفش فروشی فکر می کنید کفش به اندازه کافی مناسب و اندازه پای شما است اما به محض اینکه به خانه می رسید و آن را دوباره می پوشید ، متوجه می شوید پایتان را می زند. اگرچه متصدی فروش با اطمینان به شما می گوید که همه کفش ها قطعاً کمی به مرور زمان کش می آیند اما در هر حال، شما با پوشیدن آنها دچار درد خواهید شد و این چیزی نیست که شما می خواستید. پس با این وجود چه کاری باید انجام دهید؟

می توانید کفش های خود را به کفاشی ببرید تا آنها را دوباره قالب بزند یا درد را تحمل کنید و با آن کنار بیایید. به نظر می رسد این گزینه ها تنها گزینه های پیش روی شما باشند. درست است؟ خب ، خبر خوب برای شما این است که شما می توانید فقط با دو سیب زمینی این مشکل را حل کنید.

کش آوردن و گشاد کردن کفش
برای کشیده کردن کفش و جا باز کردن آن ، به ترکیبی از رطوبت زیاد نیاز خواهید داشت. بعضی از افراد تصمیم می گیرند که روزنامه های خیس را در کفش خود قرار دهند تا کفش آنها کمی کش بیاید اما این ترفند همیشه مفید واقع نمی شود. البته یک سیب زمینی بسیار محکم تر از روزنامه است و وقتی کفش شما خیلی تنگ باشد، سیب زمینی هرگز در کفش شما جای فرورفتگی یا غر شدگی ایجاد نمی کند و به ظاهر کفشتان آسیب نمی رساند. علاوه بر این ، بسیاری از مردم در حال حاضر یک کیسه سیب زمینی در منزل خود دارند. پس چرا نباید برای گشادتر کردن کفش های تنگ خود از آن استفاده کنند؟

روش جادار کردن کفش با استفاده از سیب زمینی
فقط کافیست دو سیب زمینی مصرف کنید و آنها را در کفش خود جای دهید. این ترفند مخصوص کش دادن، گشاد و جادار کردن جلوی کفش است تا فضای بیشتری برای انگشتان پای شما ایجاد شود.

سیب زمینی ها را پوست بکنید و هر کدام را در یک دستمال کاغذی یا یک تکه روزنامه بپیچید.
سیب زمینی ها را داخل کفش فشار داده و یک شب آنها را به حال خود بگذارید.
در طول شب ، سیب زمینی ها خشک می شوند و کفش های شما را گشادتر می کنند. سیب زمینی ، علاوه بر کش دادن کفش ، می تواند بوی نامطبوع کفش را نیز جذب کند و از بین ببرد. این روش مخصوصاً برای کفش های چرمی خیلی خوب عمل می کند.

اگر کفش های شما از جنس پارچه تولید شده اند ، ممکن است کار شما کمی مشکل تر باشد. اگر کفش شما پارچه ای باشد ، بو و رطوبت سیب زمینی ممکن است به پارچه نیز جذب شود. قطعا این چیزی نیست که شما دلتان می خواهد تجربه کنید.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.