0

چرا دینامیت در سینماها نیست؟

چرا دینامیت در سینماها نیست؟

طبق اعلام شورای صنفی نمایش قرار بود از تیرماه فیلم دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و چند روز دیگر هم فیلم «درخت گردو» روانه اکران در سینماها شوند، اما از صبح امروز و برخلاف روال همیشگی هیچ کدام از سایت‌های بلیت فروشی صفحه ویژه خرید بلیت برای فیلم «دینامیت» را باز نکرده‌اند، این درحالی است که برخی عوامل فیلم و نیز اهالی سینما با تبلیغ عکس و تیزر «دینامیت» در فضای مجازی مردم را به حمایت از سینما دعوت می‌کنند.

چرا دینامیت در سینماها نیست؟

پیگیری‌های انجام شده نشان می‌دهد که صاحبان فیلم براساس وعده‌های‌ حمایتی مصوب شده در شورای صنفی نمایش که به امضای مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش سازمان سینمایی هم رسیده راضی به اکران شده‌اند و الان منتظر دستور سازمان سینمایی به سامانه سمفا برای بلیت‌فروشی هستند، اما گویا این حمایت‌های اعلام شده هنوز در کارگروه کرونا سازمان سینمایی مورد تایید قرار نگرفته است.

طبق اعلام قبلی قرار بوده جلسه کارگروه کرونا سازمان روز شنبه هفته آینده برگزار شود ولی با توجه به برنامه‌ریزی‌ها برای اکران فیلم، این جلسه به امروز و ساعاتی دیگر موکول شده است.

براین اساس در صورتی که حمایت‌های مصوب شده در شورای صنفی نمایش تایید شود، احتمالا از ساعت‌های پایانی امشب یا فردا فیلم «دینامیت» روی پرده می‌رود، البته برخی صاحبنظران در سینما و سازمان بر این باورند که عمل به وعده‌های حمایتی گفته شده در شورا ممکن است در شرایط فعلی با اما و اگرهایی روبرو باشد.

پیش‌تر گفته شده بود که برای حمایت‌ از این فیلم‌ها به هر کدام 2.5 میلیارد تومان پرداخت و زمانی هم برای پخش تبلیغ آگهی در سالن‌ها اختصاص داده می‌شود.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.