0

چطور عطر خاص خود را پیدا کنیم؟

چطور عطر خاص خود را پیدا کنیم؟

۱- پیش از خرید بوی عطر را امتحان کنید

چطور عطر خاص خود را پیدا کنیم؟

شاید به نظرتان مساله ساده ای باشد اما برای اینکه مطمئن شوید یک عطر بلااستفاده دیگر به مجموعه ادکلن های خود اضافه نمی کنید بهتر است قبل از خرید عطر مورد نظرتان آن را تست کنید. همه ما معمولا پس از تست عطر مورد نظرمان در فروشگاه اقدام به خرید آن می کنیم اما بهتر است برای درک بهتر بوی عطرها کمی پس از تست به آن زمان بدهید تا متوجه شوید که آیا از بوی آن لذت می برید یا باعث اذیت و سردردتان می شود. این فاصله زمانی از تست تا خرید باید به اندازه ای باشد که نوت اولیه (اولین بویی که به مشام تان می رسد) تا نوت پایانی را احساس کنید. بنابراین بهتر است بعد از تست از فروشگاه خارج شوید، قهوه ای بنوشید و بعد برای خرید بازگردید. اگر قصد خرید آنلاین دارید بهتر است که ابتدا عطر موردنظرتان را در یک فروشگاه تست کنید و بعد آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

۲- در نظر بگیرید که میخواهید عطر خاص تان چه چیزهایی را در مورد شما بگوید
هیچگاه نباید اجازه دهید که عطر مورد استفاده تان خود حقیقی تان را پنهان کند. پیش از انتخاب در این باره فکر کنید که میخواهید با استفاده از این عطر چه پیغامی را به اطرافیانتان بدهید. آیا می خواهید از دیگران متمایز شوید یا میخواهید صمیمی به نظر بیایید؟ شاید هم دوست دارید حین عبور کردنتان از میان جمعیت همه متوجه عطر خاص شما شوند که در اینصورت ادکلن کرید اونتوس میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. بنابراین بوی متمایز این ادکلن ابدا برای افراد کم حرف و محافظه دار مناسب نیست. از سوی دیگر اگر شخصیت شوخ طبع و برونگرایی دارید بهتر است از عطرهای کلاسیک استفاده نکنید و در عوض به دنبال عطرهای جدید و متفاوت باشید.

در نظر داشته باشید که استفاده از یک ادکلن نباید باعث ناراحتی شما شود و باید آن را دوست داشته باشید و نکته دیگر اینکه از یاد نبرید ما انسان ها غالبا برای دیگران از ادکلن استفاده میکنیم پس عطر ما نباید باعث آزار دیگران بشود.

۳. گول ترندهای جدید را نخورید

حتما پیش آمده که به خرید عطر محبوب دوستان تان یا شخصیت های معروف ترغیب شده باشید و بعد از خرید دیگر تمایلی به استفاده از آن نداشته اید. بهتر است فریب ترندهای روز را نخورید و در عوض استایل شخصی تان را برای خرید در نظر بگیرید. عاشق عطرهای کلاسیک هستید یا انواع مدرن این را به یاد داشته باشید که باید عطر خریداری شده را دوست داشته باشید.

۴- خانواده عطرها را بشناسید
یکی از راه های پیدا کردن عطرهای خاص شناخت خانواده عطرهاست. هر خانواده از عطرها پیام خاصی دارد و می توانید در میان اعضای آن به دنبال گزینه مناسب خود باشید. عطرهای شرقی معمولا گرم و سنگین هستند و بیشتر برای استفاده در ماه های زمستان یا شب ها مناسبند. عطرهای دارای میوه و مرکبات برای استفاده روزمره یا ماه های تابستان مناسبند. عطرهای چوبی نیز بیشتر مردانه هستند و در مقابل عطرهای دارای رایحه گل زنانه اند.

این را در نظر داشته باشید که دما بوی عطرها را تحت تاثیر قرار می دهد و در نتیجه بهتر است عطرها را به صورت فصلی انتخاب کنید. از اینکه در طول سال از دو یا سه عطر مختلف استفاده کنید نترسید و مطمئن باشید عطر خاص تان را حفظ خواهید کرد. عطر محصولی احساسی است در نتیجه شما به عنوان یک انسان قرار نیست همیشه با یک بوی خاص شناخته شوید.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.