5 آشپز ایرانی معروف در اینستاگرام
اخبار متفرقه هنرمندان

5 آشپز ایرانی معروف در اینستاگرام

اشرف سلطانی، بانوی آشپز معروف در اینستاگرام است که حدود ۹۷۰ پست در اینستاگرامش گذاشته و شما را با دنیای رنگارنگ و وسوسه انگیز غذاهای ایرانی آشنا میکند. از دم کردن زعفران گرفته تا نحوه خشک کردن توت که در ایام یلدا، سر به فلک می زند! تا نحوه درست کردن کته شوید با تن ماهی، کلکسیونی اموزنده از راهنمایی های اینستاگرامی آشپز واردی به نام اشرف خانم است.

5 آشپز ایرانی معروف در اینستاگرام

اشرف سلطانی آموزش های آشپزی خود را بعضا با ویدیو ارائه می کند و توضیحاتی خوبی هم به آن ها اضافه می کند که یکی از دلایل جذب ۱ میلیون فالوئر، احتمالا راهنمایی های خوب اشرف خانم است.

اینستاگرام اشرف خانم در نشانی: https://www.instagram.com/ashrafsoltani1348 قرار دارد.

شف طیبه، نام آشپز معروف ایران در اینستاگرام است که آموزش آشپزی مرحله به مرحله را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. طیبه خانم بیش از ۳۳۸۰ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و از نحوه کاشن گلم در گلدان تا لواشک سازی در تابستان در روزگار کرونا تا نحوه تولید کیک لواشکی و فینگرفود را به شکم گردها آموزش می دهد. خلاقیت جالبی دارد و قریب به ۴۰۰ هزار نفر صفحه او را دنبال می کنند.

شف طیبه چند جلد کتاب آشپزی هم تالیف کرده است. او را در این نشانی: https://www.instagram.com/cheftayebeh دنبال کنید.

آذر ماهی صفت نام دیگر آشپز معروف ایرانی در اینستاگرام است. آذر ماهی صفت، خود را آذر السلطنه معرفی می کند که پر انرژی و خوش قول بوده و از دوستانش خواسته که اسراف نکنید. آذر ماهی صف قریب به ۸۰۰ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و نیم میلیون دنبال کننده دارد.

از طریق میز آرایی به شما آموزش می دهد تا اصول زیر بشقابی ها و تولید کوفته زرشک تا کوکو ماش و غذاهای کاربردی فصل گرما و پاییز. خلاصه در اینستاگرام سرآشپز آذر السلطنه، همه چیز یافت می شود. . . .

اینستاگرام آذر ماهی صفت را در نشانی: https://www.instagram.com/azarmahisefat دنبال کنید. یکی از نکته های مهم اینستاگرام این آشپز خوش ذوق، اینستانوشته های داستان گونه اوست که در جذب مخاطبانش که احتمالا بانوان خوش ذوق ایرانی است، بی تاثیر نخواهد بود.

سرآشپز حسام حسینی، از دیگر سرآشپزهای معروف ایرانی در اینستاگرام است. سرآشپز حسام حسینی، خود را راه انداز حرفه ای رستوان معرفی کرده و کارشناس آشپزی در شبکه ۲ سیما در برنامه عصر خانواده نیز هست. او بیش از ۶۰۰ پست به اشتراک گذاشته و ۲۴۳ هزار دنبال کننده دارد. اینستاگرام شف حسینی را در نشانی hoseini.chef دنبال کنید.

از دیگر آشپزهای معروف اینستاگرام ایرانیان باید به کاپیتان عابد اشاره کنیم که اخیرا فعالیت خود را شروع کرده و ۱۸۰ پست به اشتراک گذاشته و قریب به ۱۵۴ هزار دنبال کننده دارد. اینستاگرامش در این نشانی: https://www.instagram.com/kapitan_abed قرار دارد.

منبع: rooziato

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *