تسک مستر
متفرقه

5 قهرمان DC که تسک مستر می تواند آنها را شکست دهد

تسک مستر یک شخصیت بسیار قدرتمند مارول است، چهل سال پس از اولین بازی خود در انتقام جویان سرانجام به عنوان مرد بد بزرگ آخرین فیلم مارول، بیوه سیاه، راهی پرده بزرگ شد. به لطف سرمی که خورد، تسک مستر می تواند دانش را فوراً جذب کند. در حالی که برای آزمایش عالی است، این شرور از آن برای شناخت سبک ها و الگوهای مبارزه همه دشمنانش استفاده می کند. او حتی می‌تواند سبک‌های آن‌ها را به‌عنوان مبارزه‌شان یاد بگیرد، و او را تقریباً بی‌رقیب‌تر می‌کند.

در حالی که او مطمئناً ثابت کرده است که تهدیدی قابل قبول برای قهرمانان دنیای مارول است، اما نمی‌توانیم تعجب نکنیم که اگر تسک مستر و حافظه‌اش در نهایت در دنیای DC با برخی از بهترین رزمی‌کاران خود روبرو شوند، چگونه عمل می‌کنند. در اینجا 5 قهرمان DC وجود دارد که Taskmaster می تواند آنها را شکست دهد و 5 نفر را که نمی تواند. پس با ما در نتگام همراه باشید.

10. پیروزی در مقابل: بلو بیتل

بلو بیتل

بلو بیتل کمیک

تد کرد هوش و میل به قهرمان شدن را دارد، اما جنگیدن هرگز قوی ترین مهارت او نبوده است. به عنوان بلو بیتل یا همان سوسک آبی، او به شدت به ابزارهای خود برای انجام مبارزه متکی بود و در طول دوران حضورش در لیگ عدالت، بلو بیتل به سختی کشتی طراحی شده توسط خود Bug را برای کمک در مبارزات ترک کرد. هنگامی که او درگیر جنگ شد، بلو بیتل معمولاً بیهوش یا در نبرد با روز قیامت در کما به سر می‌برد. برای تسک مستر، تنها مهارتی که از بلو بیتل می‌آموزد، زمان مناسب برای برشته کردن پاپ تارت است.

9. شکست در مقابل: بتمن

بتمن

بتمن کمیک

تسک مستر مهارت‌هایی دارد که می تواند تقریباً هر کسی را کنار بگذارد، اما بتمن هر کسی نیست. کارآگاه شوالیه تاریکی با تهدیدهای بسیار خطرناک تری نسبت به تسک مستر روبرو شده است و هیچ یک از آنها بتمن را از بین نبرده اند. مهارت‌های جنگی خود او، آمیخته با سلاح‌های ویژه‌اش که برای ناتوان کردن دشمن طراحی شده است و عزم تسلیم ناپذیر او، بتمن را نه تنها به یکی از بهترین مبارزان دنیای دی سی، بلکه به یکی از بزرگترین قهرمانان آن تبدیل کرده است. در دنیایی مانند سوپرمن، واندر وومن و فلش، مردی که هیچ ابرقدرتی ندارد، باید واقعاً خوب باشد تا بتواند به هفت نفر بزرگ راه پیدا کند.

مطالب مشابه : دیگر مطالب کمیک دی سی

8. پیروزی در مقابل: گرین ارو

گرین ارو

گرین ارو کمیک

در حالی که دوست دختر او می تواند هر کاری را که تسک مستر ممکن است به سمت او پرتاب کند تحمل کند، گرین ارو چندان خوش شانس نخواهد بود. به طور معمول مهارت های الیور کوئین با تیر و کمان کمک بزرگی در مبارزه در سطح خیابان است، اما تسک مستر به مبارزه با کماندار ماهر خود مارول،هاکای Hawkeye، عادت دارد.

ترفندها و کنایه های سریع کمک زیادی به گرین ارو در این مبارزه نمی کند. تسک مستر تمام مهارت‌ها را دارد تا با هر چیزی که Ollie از قبل در سرش به سمت او پرتاب کند، مقابله کند، و برای هر چیزی که گرین ارو جدید به ذهنش می‌رسد، تسک مستر می‌تواند آن را یاد بگیرد و خیلی سریع آن را در مقابل گرین ارو قرار دهد.

7. شکست در مقابل: مستر تریفیک Mister Terrific

مستر تریفیک

مستر تریفیک کمیک

تسک مستر می تواند هر چیزی را فوراً یاد بگیرد، اما به خاطر سپردن چیزی به این معنی نیست که شما باهوش هستید. هر کسی می تواند حفظ کند، برای ایجاد یک شلوار هوشمند واقعی نیاز است. اینجاست که مستر تریفیک مزیتی را که برای از بین بردن تسک مستر به آن نیاز دارد به دست می آورد. به عنوان باهوش ترین مرد جهان، مستر تریفیک می تواند به سرعت حقه های تسک مستر را کشف کند. مستر تریفیک که می تواند حتی کوچکترین حرکت عضلانی را نیز متوجه شود، می تواند با هر تلاشی که تسک مستر ضربه بزند مقابله کند. در همان زمان، بزرگترین عضله مستر تریفیک، مغز او، بیست حرکت جلوتر بود و تسک مستر را برای یک ضرب و شتم وحشیانه آماده می کرد.

6. پیروزی در مقابل: کوئسشن The Question

کوئسشن

کوئسشن The Question

کوئسشن، ذهنی متفاوت از هر قهرمان دیگری دارد. او الگوها و توطئه هایی را می بیند که حتی بتمن آنها را از دست می دهد. این مهارت ها قوی ترین توانایی او هستند، اما این بدان معنا نیست که او چندان اهل جنگیدن نیست. ویک می تواند بیش از حد خود را در مبارزه اداره کند، زیرا با برخی از بزرگترین رزمی کاران جهان تمرین کرده است. اما همه اینها به او در برابر حریفی مانند تسک مستر کمک زیادی نمی کند.

5. شکست در مقابل: بلک کنیری

بلک کنیری

بلک کنیری کمیک

بلک کنیری که توسط گربه وحشی آموزش داده شده است، می داند که چگونه خود را در یک دعوا اداره کند. به عنوان عضوی از لیگ عدالت، او با برخی از قدرتمندترین موجودات جهان روبرو شده است. دوران مبارزه او با جرایم خیابانی با گرین آرو شاهد بوده است که Black Canary با انواع مبارزان روبرو شده است، از توف های خیابانی که مهارت های اولیه مبارزه دارند تا نینجاهای تمام عیار، از توف خیابان گرفته تا نینجا، همه آنها پایین آمدند و بلک کنیری همچنان پیروز است.

در حالی که تسک مستر می تواند حرکات مبارزه او را به خاطر بسپارد، یک چیز وجود دارد که بلک کنیری می تواند انجام دهد و تسک مستر هرگز نمی تواند یاد بگیرد “Canary Cry” است. یک جیغ سریع و مزدور جمجمه ای مارول از مبارزه خارج شده است.

4. پیروزی در مقابل: وایلدکت Wildcat

وایلدکت

وایلدکت Wildcat

وقتی می خواهید علم شیرین بوکس را یاد بگیرید، معلمی بهتر از گربه وحشی نیست. تد گرانت، قهرمان یک بار سنگین وزن که پس از الهام گرفتن از گرین لنترن، تبدیل به یک ابرقهرمان شد، یکی از سرسخت ترین پسران اسلحه در دنیای دی سی است و کهولت قدمی او را کم نکرده است.
اما همه اینها به او در برابر شخصی مانند تسک مستر کمکی نمی کند. قهرمانی که اساساً راکی بالبوآ در لباس است، با دانشی که از تقریباً هر سبک مبارزه ای دارد، برای شخصیت شرور مارول تهدید چندانی نیست.

3. شکست در مقابل: کاراته کید Karate Kid

کاراته کید

کاراته کید Karate Kid

کاراته کید که از هزار سال آینده می آید، بزرگترین رزمی کار تمام دوران است. کاراته کید پس از تسلط بر هر سبکی از هنرهای رزمی روی زمین، قبل از رسیدن به سن بلوغ، به سمت ستاره ها رفت تا بر هر شکلی از هنرهای رزمی در کهکشان مسلط شود. در حالی که او هیچ قدرت واقعی ندارد، این عضو Legion of Super-Heroes یک بار به لطف دانش خود در سوپر کاراته مقابل سوپربوی تک به تک شد و توانست خودش را حفظ کند. کاراته کید نه تنها قادر است هر دشمن زنده‌ای را که با آن روبرو می‌شود شکست دهد، بلکه میدان‌هایی را نیز بیرون آورده است که برای محافظت از کشتی‌ها در برابر لیزر فوتون تنها با یک ضربه مشت ساخته شده است.

با مخلوط کردن میلیون‌ها سبک مبارزه که او می‌داند، کاراته‌کید هرگز مجبور نمی‌شود از یک ضربه دو بار در برابر تسک مستر استفاده کند، و این امر باعث می‌شود که مزدور نتواند بداند که چه چیزی در راه است.

2. پیروزی در مقابل: اسپویلر Spoiler

اسپویلر

اسپویلر Spoiler

دختر مغز متفکر جنایتکار کلومستر، استفانی براون، یک اسپویلر هوشیار شد که پدرش را از پا درآورد. در حالی که او شروع به آموزش خودآموز در مبارزه کرد، اسپویلر با تیم دریک، سومین رابین، آشنا شد و بیش از چند حرکت از او برداشته است. آموزش دیده شدن توسط یکی از بهترین مبارزان دنیای دی سی خوب است، اما استفانی به اندازه برخی از دوستانش به مبارزه با جرم و جنایت اختصاص ندارد. اینجاست که اوضاع برای او سخت می شود. تسک مستر مجبور نیست تلاش زیادی برای شکست دادن اسپویلر انجام دهد.

1. شکست در مقابل: Orphan

Orphan

Orphan کمیک

کاساندرا کین که از بدو تولد برای یک قاتل کامل آموزش دیده بود، که این روزها یتیم نامیده می شود، از سرنوشت مرگبار خود رهایی یافت و تصمیم گرفت در عوض تبدیل به یک قهرمان برای مردم شهر گاتهام شود. به عنوان یکی از متحدان بتمن، یتیمOrphan در طول سال ها فقط به یک جنگنده حتی بهتر تبدیل شده است. اگر قرار بود یکی از مراقبان گاتهام در مبارزه یک به یک بتمن را شکست دهد، او بود.

از بین بردن تسک مستر ساده ترین مبارزه او نخواهد بود، اما یکی از Orphan ها به مرور زمان برنده خواهد شد. در حالی که او به اندازه بتمن در زمینه ابزارها بزرگ نیست، او چیزی را دارد که شوالیه تاریکی و تسک مستر ندارند و آن یک عمر مبارزه برای بقا است.

امیدوارم از مطلبی که در سایت نتگام آماده کرده بودیم راضی بوده باشید لطفا نظر یا درخواست های بررسی مبارزه تون رو در بخش نظرات برای ما بفرستید.

منبع : سایت نتگام

 

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *