0

5 نکته مهم که در زمان اجاره هیلتی در شرق تهران باید بدانیم!

اجاره هیلتی

دیگر زمان آن گذشته که یک بنای قدیمی را به کمک بیل و کلنگ تخریب کنیم و آن را نوسازی کنیم. پیشرفت علم در این زمینه نیز سبب راحتی افراد شده است. در حقیقت امروزه برای تخریب ساختمان ها از ابزار پیشرفته ای به نام هیلتی یا چکش تخریب بهره می گیرند. در شرق تهران انواع هیلتی ها اجاره داده می شود که افراد می توانند هر یک از آنها را مناسب نیاز خود اجاره کنند. اجاره هیلتی شرق تهران یکی از پرمزیت ترین اقداماتی بود که تاکنون صورت گرفته است. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری درباره اجاره هیلتی شرق تهران به دست آورید.

اجاره هیلتی

انتخاب دستگاه

به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران لازم است به نکات مهمی توجه کنید. اجاره هیلتی شرق تهران را می توان بزرگترین و مجهزترین مرکز جهت اجاره چکش های تخریب و دیگر لوازم ساخت و ساز ساختمانی در نظر گرفت. به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران به این نکته توجه کنید که کدام نوع از دستگاه ها برای رفع نیاز شما مناسب است و سپس اقدام به اجاره آن کنید. دستگاه های هیلتی انواع مختلفی دارند:

  1. دستگاه هیلتی 7 کیلویی
  2. دستگاه هیلتی 10 کیلویی
  3. دستگاه هیلتی 16 کیلویی
 • دستگاه هیلتی 30 کیلویی

میزان قدرت تمام چکش های تخریب با وزنی که دارند نسبت مستقیم دارند. درواقع دستگاه هیلتی 7 کیلویی برای کارهای ساده نظیر تخریب کاشی ها کاربرد دارند؛ اما برای تخریب آسفالت ها، کف بتنی و عرشه های فلزی و… باید از هیلتی قدرتمندتر مانند هیلتی 30 کیلویی استفاده کرد.

چگونگی کار با دستگاه

به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران این موضوع را در نظر داشته باشید که روش کار با دستگاه اجاره ای مدنظر را به طور دقیق یاد بگیرید تا به هنگام انجام کار با آن دچار مشکل نشوید. اجاره هیلتی شرق تهران یعنی فراگیری از دستگاهی مکانیکی که با ضربات کوبشی خود سبب تخریب مکان موردنظر می شود. به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران و کار با آن باید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید:

 • رعایت نکات ایمنی

در این مورد باید بگوییم که هنگام اجاره هیلتی شرق تهران و کار با آن همیشه از کلاه ایمنی، دستکش ایمنی و همچنین عینک ایمنی بهره گیرید تا از خطرات احتمالی در امان بمانید.

 • اجاره هیلتی مناسب

به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران باید توجه داشته باشید که قصد تخریب چه مکانی را دارید؟ اگر قصد تخریب کف یا دیواره های سرامیکی را دارید، می توانید از هیلتی هایی با قلم نوک تخت بهره گیرید. اگر قصد دارید کف بتنی یا آسفالت را تخریب کنید و برای آن نیاز به نیروی بیشتری دارید، بهتر است از چکش تخریب با قلم نوک تیز بهره گیرید.

 • تنظیم نیروی وارده به هیلتی

به هنگام کار کردن و اجاره هیلتی شرق تهران باید به این نکته توجه کنید که اپراتور باید نیروی لازمه را به هیلتی وارد کند، در غیر این صورت مته بر روی سطح می لغزد و فرآیند تخریب به خوبی انجام نمی شود.

 • زاویه گیری مناسب هیلتی با دیوار یا کف مورد تخریب

پس از اجاره هیلتی شرق تهران و به هنگام انجام کار باید در نظر داشته باشید که در ابتدا حفره ای بر روی سطح مورد نظر ایجاد کنید. پس از آن زاویه دستگاه هیلتی را به سطح مورد نظر باید به اندازه 65 درجه تنظیم کنید. در این صورت نه تنها فرآیند تخریب سریع تر و راحت تر انجام خواهد شد، بلکه تکه های بتن، سرامیک و آجر که در حال تخریب آن هستید به سمت مخالف شما پرتاب خواهند شد و اینگونه کوچکترین آسیبی به شما وارد نخواهد شد.

هیلتی

ایمنی لازم در زمان کار با هیلتی

همیشه و همه جا گفته می شود که اول ایمنی، بعد کار و این جمله واقعاً به جا و درست گفته شده است. به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران و کار کردن با آن باید حتماً از دستکش ایمنی استفاده کنید تا دست های شما بر اثر ضرباتی که توسط دستگاه به آن وارد می شود، آسیبی نبیند. پس از آن باید بگوییم که استفاده از کلاه و عینک ایمنی الزامی است. در حقیقت کلاه و عینک ایمنی باعث می شود با پرت شدن تکه های سرامیکی یا بتنی هیچ آسیبی به چشم ها و سر شما وارد نشود.

استانداردهای دستگاه

با اجاره هیلتی شرق تهران می توان سوراخکاری و تخریب اماکن مختلفی را انجام داد. به هنگام اجاره هیلتی شرق تهران سعی کنید دستگاه را مناسب نیاز خود انتخاب کنید تا عملیات تخریب به بهترین شکل ممکن انجام شود. به عنوان مثال زمانی که قصد سوراخ کاری یک دیوار را دارید بهتر است از یک هیلتی سبک 7 کیلویی استفاده کنید و برای تخریب پروژه های نیمه سنگین انتخاب یک هیلتی 16 کیلویی می تواند بهترین گزینه باشد. برای پروژه های سنگین و تخریب آسفالت و بتن های سفت لازم است از هیلتی قدرتمندترین نظیر هیلتی 30 کیلویی بهره برد.

زاویه و فشار مناسب برای کار با دستگاه

کسانی که به اجاره هیلتی شرق تهران و کار با آن می پردازند، می دانند که برای کار کردن با این دستگاه لازم است فشار و نیروی زیادی به کار برد. در حقیقت چکش های تخریب بدون نیروی انسانی کار مفیدی انجام نمی دهند و فقط بر روی سطوح می لغزند. به هنگام کار با چکش تخریب سعی کنید در ابتدا با فشار زیاد یک حفره عمیقی بر روی سطح مورد نظر ایجاد کنید و پس از آن قلم هیلتی را با زاویه 65 درجه در دست بگیرید و دو مرتبه فشار باثباتی را بر روی دستگاه وارد کنید. در صورتی که فشار و زاویه هیلتی با سطح مورد نظر هماهنگ نباشد احتمالاً تخریب کندتر و دشوارتر انجام خواهد شد.

Rate this post

نظرات کاربران

 • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
 • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
 • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.