0

OnePlus اعضای انجمن خود را به پلتفرم جدیدی به نام Orbit منتقل می کند

OnePlus

پس از اینکه OnePlus 1 اولین بار در سال 2014 وارد بازار شد، این شرکت ضعیف سابق خود را به عنوان شرکتی که توسط علاقه مندان فناوری هدایت می شد تثبیت کرد و به همین دلیل به سرعت جامعه ای اختصاصی از فالوورها را به دست آورد. اکنون سال 2022 است و شرکت از آن زمان به نوع دیگری تبدیل شده است. اهداف و معنای متفاوتی که پشت برند آن وجود دارد. اگرچه OnePlus با وجود تغییر روش خود، ادعا می کند که در حال حاضر بیش از 6.1 میلیون عضو در انجمن های انجمن خود دارد که بسیاری از آنها فعال هستند و به طور منظم در آن شرکت می کنند. اگر شما یکی از اعضای انجمن OnePlus هستید، پس خبر بزرگی برای شما وجود دارد. . این شرکت به تازگی اعلام کرده است که همه اعضا را به یک پلتفرم کاملاً جدید به نام Orbit منتقل می کند، که به طور کامل همه و همه چیزهایی را که در حال حاضر در انجمن ها و برنامه های OnePlus موجود است جایگزین و تحت یک سقف قرار می دهد. این انتقال از 28 ژوئن آغاز و تا 30 ژوئن ادامه خواهد داشت.

مهاجرت از انجمن OnePlus به Orbit

انتقال یک جامعه از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر همیشه کار دشواری است و قطعاً سؤالات زیادی را برای این فرآیند ایجاد می‌کند، به خصوص زمانی که جامعه به اندازه جامعه OnePlus تثبیت شده باشد. بنابراین، OnePlus با پستی منتشر شد که برخی از جزئیات را به اشتراک گذاشت. اول از همه، اطلاعاتی مانند نظرات، پست‌ها و پیام‌های مستقیم همگی به پلتفرم جدید منتقل می‌شوند. با این حال، در طول دوره مهاجرت اعضا نمی‌توانند نظرات جدیدی بنویسند، پست ایجاد کنند، نمایه‌های خود را ویرایش کنند، یا DM ارسال کنند. با این حال، بازدید از انجمن ها همچنان امکان پذیر خواهد بود. تا آنجا که به پلتفرم جدید Orbit مربوط می شود، برخی از ویژگی ها فوراً در دسترس نخواهند بود. این شامل مدال های به دست آمده، نشان ها و خط ورود به سیستم است. خبر خوب این است که OnePlus در نهایت آنها را پیاده‌سازی می‌کند و شما تمام دستاوردهای قدیمی خود را در سیستم جدید باز می‌گردانید. همچنین دستاوردهای جدیدی برای شما وجود خواهد داشت. برای کسانی که می‌خواهند با همه چیز جدید Orbit آشنا شوند، پست انجمن OnePlus یک جدول زمانی دقیق از همه ویژگی‌های جدید و رفع اشکال دارد که به وضوح ارائه شده است.

سرنوشت Raffle Points چه خواهد شد؟

Raffle Points یا Raffles امتیازهایی هستند که اعضای انجمن OnePlus با فعال بودن در انجمن‌ها کسب می‌کنند و سپس می‌توان از آنها برای شرکت در قرعه‌کشی‌ها برای شانس بردن جایزه استفاده کرد. این امتیازها با یک جایگزین تکامل یافته در Orbit جایگزین می شوند و RedCoins نامیده می شوند. در حالی که Raffle Points منحصر به انجمن OnePlus بود، RedCoins را می توان در انجمن خرج کرد، همچنین Red Cable Club و پلتفرم های تجارت الکترونیکی. اعضا نه تنها از طریق مسابقات و فعالیت‌های روزانه بلکه از طریق کمپین‌هایی مانند Shot در OnePlus نیز می‌توانند آنها را به دست آورند. به عبارت دیگر، کاربران دیگر مجبور نخواهند بود به چیزی که وان پلاس برای ارائه به عنوان پاداش انتخاب می کند تکیه کنند و این آزادی را خواهند داشت که RedCoin های به دست آمده خود را برای هر چیزی که می خواهند خرج کنند. هنگامی که کل فرآیند مهاجرت در 30 ژوئن کامل شد، کاربران دارای نسخه قدیمی برنامه انجمنی که قبلاً بر روی تلفن های آنها نصب شده است به روز رسانی دریافت می کند. خانه فعلی تالارهای گفتمان OnePlus همچنین به یک پلتفرم کاملاً جدید منتهی خواهد شد. برای هر کسی که تصمیم دارد نسخه قدیمی برنامه را به روز نکند و از آن استفاده نکند، این فقط برای مدت کوتاهی امکان پذیر خواهد بود. OnePlus می گوید که در نهایت نسخه قدیمی را خاموش می کند و دیگر قابل استفاده نخواهد بود. بنابراین اگر می خواهید ادامه دهید این را در نظر داشته باشید. همانطور که گفته شد، Orbit از یک جهت نسخه بهتری به نظر می رسد، بنابراین هیچ دلیل واضحی برای به روز نکردن وجود ندارد.

منبع

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.