T-Mobile
متفرقه

T-Mobile بدون توجه به شبکه Sprint طیف جدید 5G را خریداری می کند

به گزارش وبسایت نتگام درست زمانی که فکر کردیم T-Mobile روی طیف باند میانی 5G گرم و راحت نشسته است که وقتی به دست آورد. FCC با Sprint ادغام شد و به آن برتری اولیه 5G را نسبت به دو اپراتور بزرگ آمریکایی دیگر داد، FCC فاش کرد که T-Mobile در حال حاضر حتی بیشتر جمع آوری می کند.

T-Mobile

این در مد روز است طیف باند C که Verizon و AT&T در یک سال گذشته یا بیشتر بر سر آن با هم درگیر بوده اند و هدف آن رسیدن سریع به T-Mobile بوده است. حراج در آبان ماه برگزار شد و FCC به تازگی فاش کرده است که چه کسی چه چیزی را در سومین مناقصه بزرگ طیف در تاریخ خود خریداری کرده است.
AT&T مانند یک راهزن با هزینه هنگفت 9 میلیارد دلاری روی بخش باند متوسط ​​3.45 گیگاهرتز تا 3.55 گیگاهرتز کار کرد. پس از آن DISH که حجم طیف 5G آن 7.3 میلیارد دلار بود، و سپس T-Mobile با متوسط ​​تر اما همچنان قابل توجه 2.9 میلیارد دلار بود.

به نظر می رسد T-Mobile فقط سعی می کند سوراخ هایی را که قبلاً در پوشش باند میانی خود نداشته است ببندد و می تواند بسیار کمتر از بقیه اپراتورها هزینه کند به استثنای Verizon که در حراج گم شده بود. همانطور که قبلاً در حراج های قبلی FCC تعداد زیادی را در بخش 3.7 گیگاهرتز ربوده بود. به گفته رئیس FCC

نتایج حراج امروز 3.45 گیگاهرتز نشان می‌دهد که چرخش کمیسیون به طیف باند میانی برای 5G حرکت درستی بوده است. من خوشحالم که می بینم که این حراج همچنین فرصت هایی را برای طیف گسترده تری از رقبا از جمله مشاغل کوچک و ارائه دهندگان خدمات روستایی ایجاد می کند. این نتیجه مستقیم تلاش کمیسیون برای ساختار این حراج با تنوع و رقابت در ذهن است.

4/5 - (1 امتیاز)
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *