0

T-Mobile به‌روزرسانی اندروید 12 سامسونگ گلکسی زد فولد 2 را منتشر کرد

سامسونگ گلکسی زد فولد 2

به گزارش وبسایت نتگام سامسونگ در حال رشد است. گوشی های هوشمند تاشو از سال 2019 هر سال در یک سعی کنید فرمول را کامل کنید سامسونگ گلکسی زد فولد 2 بخشی از موج دوم گوشی‌های هوشمند تاشو است که توسط سامسونگ منتشر شده است، به این معنی که واجد شرایط به‌روزرسانی اندروید 13 آینده است.

تا آن زمان، این شرکت کره جنوبی در حال عرضه اندروید 12 به واحدهای گلکسی زد فولد 2 در ایالات متحده است. پس از در دسترس قرار دادن به‌روزرسانی برای کاربرانی که نسخه بین‌المللی را خریداری می‌کنند، سامسونگ با دو اپراتور آمریکایی همکاری کرده است تا اندروید 12 را در اختیار دارندگان Galaxy Z Fold 2، T-Mobile و Sprint قرار دهد.

سامسونگ گلکسی زد فولد 2

گلکسی زد فولد 2

اگرچه ما هنوز ETA نداریم، می‌توانیم با خیال راحت فرض کنیم که AT&T و Verizon به زودی برداشت خود را از به‌روزرسانی اندروید 12 Galaxy Z Fold 2 منتشر خواهند کرد. در حال حاضر، به‌روزرسانی ارائه شده توسط T-Mobile و Sprint شامل وصله امنیتی فوریه (از طریق SamMobile)، اما اگر AT&T و Verizon استقرار را تا ماه آینده به تعویق بیندازند، ممکن است با وصله امنیتی ماه مارس همراه باشد.

Samsung Galaxy Z Fold 2 حدود دو سال پیش در بازار عرضه شد و قبلاً دو به‌روزرسانی اصلی سیستم عامل اندروید (از جمله این یکی) را دریافت کرده است. انتظار می‌رود که غول کره‌ای حداقل یک به‌روزرسانی اندروید دیگر ارائه کند، بنابراین گمان می‌رود این گوشی حداقل یک سال دیگر، حداقل از نظر نرم‌افزاری، مرتبط باقی بماند.

4/5 - (1 امتیاز)

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.