T-Mobile
متفرقه

T-Mobile و Google (دوباره) برای مشتریان منتخب به نیروها می پیوندند

بین الف نقض بزرگ داده ها و با کاهش عینی خدمات مشتری، می توان گفت که سال 2021 از چند نقطه نظر کلیدی، سال بسیار سختی برای T-Mobile بوده است. اما “Un-carrier” همچنین به طرز چشمگیری توانست برتری اولیه خود را نسبت به رقبای سرسخت Verizon و AT&T در زمینه شبکه 5G تثبیت کند، که بدون شک به افزایش پیوسته ارقام مشترکین کمک کرد.

البته، همه امتیازات عالی، امتیازات رایگان، و تخفیف‌های بی‌رقیب که وفاداران سرخابی می‌توانند به طور معمول واجد شرایط آن باشند، ممکن است ربطی به آن داشته باشند. اعداد رو به رشد نیز، و جای تعجب نیست که دومین شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات بی سیم ایالتی، به دنبال پایان سال در آن بخش است.
همانطور که می توانید تصور کنید، هیچ رشته ای به این هدیه کوچک اما متفکرانه و غیرمنتظره کریسمس متصل نیست، اگرچه جای تعجب نیست که برای واجد شرایط بودن باید یک شرط خاص را رعایت کنید.
اگر قبلاً آن را فراموش کرده اید، T-Mobile کمی بیش از دو ماه پیش یک پیشنهاد انحصاری را برای مشتریان خود آغاز کرد و به نیروهای خود پیوست. گوگل در یک طرح ذخیره سازی ابری 500 گیگابایتی با قیمت تقریباً 5 دلار در ماه.
T-Mobile

T-Mobile

کسانی که طرح Google One گفته شده (یا گزینه غیر انحصاری 10 دلاری برای 2 ترابایت) را از طریق T-Mo فعال کرده‌اند، اکنون باید واجد شرایط دریافت اعتبار رایگان فروشگاه Play فوق‌الذکر، قابل استفاده برای بازی‌های Android، برنامه‌ها، کتاب‌ها، فیلم‌ها، موسیقی و غیره باشند. تا 1 ژوئیه 2022.

متأسفانه، کاملاً مشخص نیست که آیا هر کس می توانید در این تبلیغ شیرین تعطیلات لحظه آخری شرکت کنید، اما اگر با توضیحات بالا روبرو هستید و هنوز ایمیلی با پیوند بازخرید دریافت نکرده اید، مطمئناً نمی توانید به صورت دستی صفحه وب مزایای Google One خود را بررسی کنید… یا فقط کمی صبر و شکیبایی بیشتری نشان دهید

حداقل در تئوری، این معامله باید تا 1 آوریل 2022 (بدون شوخی) ادامه یابد، که T-Mobile زمان زیادی برای گسترش تدریجی عشق در سراسر کشور دارد.
5/5 - (1 امتیاز)
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *