The Last of Us
متفرقه

10 چیز شگفت انگیز درباره سریال The Last of Us که شاید ندانید

حقایق شگفت انگیز ما را برای سریال The Last of Us HBO یکی از موردانتظارترین برنامه های تلویزیونی سال 2023 در سایت نتگام بررسی کنید. مجموعه تلویزیونی Last of Us بالاخره یک دهه پس از تبدیل شدن به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های رایانه‌ای در تمام دوران‌ها روی پرده‌های ما آمد.

بررسی های اولیه سریال حاکی از آن است که سریال HBO نفرین بازی های رایانه ای را شکسته و توانسته در اقتباس خود ترس و قلب نسخه اصلی را به تصویر بکشد.

این درام آخرالزمانی با بازی پدرو پاسکال در نقش جوئل و الی، وحشت را با داستان های شخصی احساسی ترکیب می کند. در یک صحنه پشت مبل خود پنهان می شوید و در صحنه بعدی به طور غیرقابل کنترل گریه می کنید.

در اینجا حقایقی شگفت‌انگیز در مورد سریال HBO وجود دارد که توسط نتگام گرداوری شده است

پدرو پاسکال و بلا رمزی پیش از این در یک فیلم پرفروش HBO با هم بازی کرده اند

اگرچه پدرو و بلا قبل از ساخت The Last of Us هرگز ملاقات نکرده بودند، اما هر دو در پدیده جهانی HBO بازی تاج و تخت بازی کردند.

پدرو قبل از اینکه با پایانی هولناک روبرو شود، نقشی به یاد ماندنی در نقش اوبرین مارتل در سریال داشت. و بلا در فصول بعدی به عنوان لیدی مورمونت مورد علاقه طرفداران بازی خواهد کرد. من هم مثل بقیه عاشق لیدی مورمونت شدم، من یک طرفدار کوچک بودم.

به بلا رمزی و پدرو پاسکال گفته شد که بازی کامپیوتری را انجام ندهند

اما آیا آنها گوش دادند؟ بلا می‌گوید که از توصیه‌های تهیه‌کنندگان که نمی‌خواستند او از اجرای اشلی جانسون در بازی کپی کند پیروی کرد.

پدرو کمی گستاخ تر بود و آنها را نادیده گرفت.

پدرو به وایرد گفت: “من سعی کردم بازی را انجام دهم و در آن بسیار بسیار بد بودم.”

“برای من مهم بود که نت هایی را اجرا کنم که مستقیماً با آنچه در ابتدا در بازی بود – از نظر فیزیکی، بصری، صوتی مرتبط باشد.”

برنامه هایی برای ساخت فیلم Last of Us وجود داشت، اما موفق نشد

این سریال HBO اولین تلاش برای نمایش The Last of Us نیست. موفقیت بزرگ بازی در ابتدا جرقه برنامه ریزی برای ساخت یک فیلم و سام ریمی (مرد عنکبوتی) برای کارگردانی امضا شد.

نیل دراکمن، خالق بازی The Last of Us و تهیه کننده اجرایی این مجموعه تلویزیونی، گفت که این فیلم نتوانست از زمین خارج شود زیرا در حال از دست دادن ماهیت چیزی است که بازی را عالی کرده است.

فیلم به جای دنبال کردن مطالب منبع، بخش‌هایی از داستان را برش می‌داد و سعی می‌کرد داستان را به یک فیلم پرفروش تبدیل کند.

نام ستاره های دیگری برای ایفای نقش الی در نظر گرفته شد

نیل دراکمن اعتراف می کند که انتخاب بازیگران الی به ده ها و ده ها تست بازیگری نیاز داشت.

او به هالیوود ریپورتر گفت که زمانی که روی فیلم کار می کرد با میسی ویلیامز، ستاره سریال بازی تاج و تخت و کیتلین دیور، هنرپیشه بوک اسمارت صحبت کرد.

زمانی که فرآیند تست بازیگری برای سریال تلویزیونی از سر گرفته شد، رمزی با نوار خود تهیه کنندگان را به باد داد.

دراکمن گفت: «مثل این بود که الی در اکشن زنده متوجه شد.

خالق نیل دراکمن به انتقاد از طرفداران بازی پاسخ داد

این روزها برای هر اقتباس تلویزیونی حق گذر به نظر می رسد که حتی قبل از پخش یک قسمت درباره انتخاب بازیگران «بیدار» و تغییرات جزئی در منبع اصلی، با انتقاد مواجه شود. این اتفاق در House of the Dragon رخ داد و همچنین شکایاتی به صورت آنلاین از سوی عنصر سمی‌تر پایگاه هواداران The Last of Us وجود دارد.

دراکمن به این شکایات پاسخ داده و هواداران را “گمراه” توصیف کرده است.

او به یاهو گفت: آن‌ها به چیزهای سطحی وابسته هستند و فکر می‌کنند که اگر این چیزها تغییر کند، ما به نوعی اشتباه کرده‌ایم.

اما می‌خواهم از آنها بپرسم: وقتی برای اولین بار بازی را انجام دادید و سارا را ملاقات کردید، آیا رابطه‌اش با جوئل بود که روی شما تأثیر گذاشت یا موهای بلوند داشت؟ چه چیزی مهم است در مقابل چه چیزی که نیست؟

برای من مهم‌تر بود که ماهیت آن شخصیت‌ها را زمانی که آن‌ها را انتخاب می‌کردیم، درک کنیم.

The Last of Us قرار نیست به The Walking Dead تبدیل شود

The Last of Us به ناچار با مقایسه با یکی دیگر از سریال های بقای آخرالزمان فوق العاده موفق The Walking Dead روبرو خواهد شد.

با این حال، یک تفاوت کلیدی بین این دو نمایش مدت زمان آنها خواهد بود.

The Walking Dead به مدت 11 فصل پخش شد و هنوز از طریق اسپین آف های مختلفی که در چند سال آینده منتشر می شود، زنده است. با این حال، The Last of Us مسیر بسیار متفاوتی را طی می کند و فقط یک فصل را برای اولین بازی کامپیوتری و یک فصل دوم را برای بازی 2 انجام می دهد.

دراکمن گفت: “ما هیچ برنامه ای برای گفتن هیچ داستانی به غیر از اقتباس از بازی ها نداریم.”

ما به مشکل مشابه بازی تاج و تخت برخورد نخواهیم کرد، زیرا قسمت دوم در یک صخره به پایان نمی رسد.

The Last of Us ممکن است سومین بازی کامپیوتری را دریافت کند

دراکمن برای راه اندازی این برنامه تلویزیونی بسیار مشغول بوده است، اما هنوز امید و شایعات دائمی درباره سومین بازی کامپیوتری Last Of Us وجود دارد. عرضه مجدد این بازی بر روی PS5 در سال گذشته شایعاتی را در مورد برنامه هایی برای ساخت دنباله در دست اجرا داشت و زمانی که نمایش های تلویزیونی طرفداران بیشتری را برای بازی به دست آورد، تقاضا افزایش می یابد.

سازنده به Script Apart گفت که روی طرح کلی داستانی برای TLOU 3 با هالی گراس کار کرده است.

او گفت که عامل مهم این است که در بازی سوم احساس “جذب” و به چالش کشیدن خط داستانی داشته باشیم. به زودی چیزهای بیشتری خواهیم شنید، زیرا بازی دیگری به معنای فصل بالقوه دیگری از برنامه تلویزیونی است.

Mortal Kombat II در بازی کامپیوتری اصلی Last of Us نبود

کارش را تمام کن! وقتی رایلی و دکمه الی در چند دور بازی Mortal Kombat II در قسمت 7 The Last of Us هجوم آوردند، تماشاگران در یک سن خاص دچار عجله نوستالژی خواهند شد.

در بازی اصلی The Last of Us، نیل دراکمن نمی توانست از عنوان رسمی استفاده کند، بنابراین یک بازی به نام The Turning ایجاد کرد.

Druckmann و Mazin آن را با Mortal Kombat جایگزین کردند.عنوان بدنامی که در زمان انتشار به دلیل خشونت وحشتناک سر و صدای زیادی به پا کرد زیرا آنها احساس کردند که این یک فرصت عالی برای انجام کاری است که در بازی امکان پذیر نیست.

این دو نفر بیت‌ام‌آپ را به‌عنوان «بهترین» بازی آرکید توصیف کردند و مازین گفت که او به‌ویژه در گرفتن صدای رها شدن یک چهارم در دستگاه وسواس خاصی پیدا کرده است.

استفاده متا از یک بازی کامپیوتری در نمایشی بر اساس یک بازی کامپیوتری زیبا است، اما به خوبی با صحنه قسمت 3 که در آن الی یک دستگاه شکسته Mortal Kombat II را با جوئل پیدا می‌کند، مرتبط است. آن صحنه و سخنان او در مورد یک دوست قدیمی که با آن بازی می کرد، بعد از این صحنه معنای جدیدی پیدا می کند.

صحنه های الی و رایلی در یک مرکز خرید واقعی کلگری فیلمبرداری شد

کریگ مازین و نیل دراکمن، مجریان نمایش، در پادکست The Last of Us فاش کردند که با صحنه های مرکز خرید در قسمت 7 بسیار خوش شانس بودند، زیرا آنها یکی را در کلگری، کانادا پیدا کردند که برای تخریب برنامه ریزی شده بود.

مزین گفت: «و آنها گفتند، می‌توانی هر کاری را که می‌خواهی انجام دهی». تنها مشکل این بود که مرکز خرید کمی غمگین بود و واقعاً فقط یک طبقه با یک پله برقی کوچک در انتهای آن داشت.

این بدان معناست که لحظه جادویی که الی در حالی که چراغ‌ها روشن می‌شود به مرکز خرید خیره می‌شود، باید روی صحنه صدا گرفته می‌شد و با جلوه‌های بصری خلق می‌شد. اضافه کردن طبقه دوم به هر صحنه یک چشم انداز دلهره آور برای تیم خلاق بود، اما مزین گفت که “عشق به بازی” در بین خدمه همچنان آنها را هدایت می کند و آنها را برای ساخت این صحنه ها و سکانس ها تشویق می کند.
منبع: bt

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *