0

Verizon گسترش شبکه 5G Ultra Wideband را تسریع می کند

شبکه 5G Ultra Wideband

امروز روز سرمایه‌گذار Verizon است، بنابراین این اپراتور در رابطه با برنامه‌های توسعه 5G خود که روی کاغذ خوب به نظر می‌رسند، بیانیه‌ای ارائه کرد.اعلام کرد که گسترش شبکه 5G Ultra Wideband خود را تسریع کرده است به طوری که تا پایان سال 175 میلیون نفر از این سرویس بهره مند خواهند شد.

در ابتدای سال 2022، Verizon تایید کرد که شبکه 5G آن نزدیک به 100 میلیون نفر را پوشش می دهد. این بدان معناست که این شرکت قصد دارد تنها در یک سال 75 میلیون دیگر اضافه کند. ورایزون همراه با استراتژی جدید 5G خود، +play را اعلام کرد که نوعی هاب انحصاری برای مشتریان Verizon است.

اپراتور آن را پلتفرم مستقیم به مصرف کننده می نامد که به کاربران امکان می دهد اشتراک های خود را در سرگرمی، صدا، بازی، تناسب اندام، سبک زندگی و موارد دیگر کشف، خریداری و مدیریت کنند.

شبکه 5G Ultra Wideband

5G Ultra Wideband

هاب جدید بر اساس محتوایی است که اپراتور قبلا ارائه کرده است. از طریق ارائه دهندگان مختلف مانند Disney+، Hulu، ESPN+، Discovery+ و AMC. علاوه بر این ارائه دهندگان که در سرویس جدید ارائه خواهند شد، ورایزون قصد دارد ارائه دهندگان جدیدی از جمله Netflix، Peloton، Live Nation’s Veeps، WW International، Inc.، A+E Networks، The Athletic، Calm، Duolingo و TelevisaUnivision’s Vix+ را معرفی کند.

در حالی که این سرویس هنوز برای پرایم‌تایم آماده نیست، Verizon تایید کرد که آزمایش‌های محدود +play در پایان ماه مارس با عرضه تجاری مورد انتظار در اواخر سال جاری آغاز می‌شود.

منبع

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.