0

تغییر لوکیشن ساخت فصل دوم سریال ارباب حلقه ها

سریال ارباب حلقه ها

فصل دوم سریال ارباب حلقه ها از سرویس آمازون تولید خود را از نیوزیلند به بریتانیا منتقل کرده است. رمان های Lord Of The Rings نوشته جی آر آر تولکین یکی از پرفروش ترین رمان های فانتزی در تاریخ است که اقتباس های سینمایی حماسی ان توسط پیتر جکسون نیز بر شهرت و اعتبار آن افزود. در سال ۲۰۱۷، آمازون دنیای فانتزی را شوکه کرده و خبر داد که دستور ساخت نسخه سریالی Lord Of The Rings را در چند فصل و هزینه ای چند صد میلیون دلاری صادر کرده است. سریال آمازون در دورانی بسیار پیش تر از اتفاقات The Fellowship of the Ring و در دنیایی به نام عصر ثانویه رخ می دهد. این دوره که ۳,۴۴۱ سال به طول می انجامد، با شکل گیری حلقه همراه بوده و با شکست ارتش ساورون به پایان می رسد. عصر ثانویه با حضور شخصیت های جدید و اوج های داستانی جدیدی همراه خواهد بود.

 

سریال ارباب حلقه ها

 

اخیراً نیز اعلام شد که سریال Lord of the Rings از آمازون در سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. بدنبال انتشار تاریخ پخش فصل اول سریال Lord of the Rings، همچنین اعلام شد که فیلمبرداری این فصف در اوکلند غربی، نیوزیلند به پایان رسیده است. اکنون به نظر می رسد که فصل دوم سریال مسیری متفاوت را در پیش خواهد گرفت. روز گذشته، استودیو آمازون اعلام کرد که فصل دوم سریال Lord of the Rings به جای نیوزیلند، در بریتانیا فیلمبرداری خواهد شد. ظاهراً فصل دوم از ژانویه ۲۰۲۲ در بریتانیا شروع به فیلمبرداری خواهد کرد. تاکنون آمازون لوکیشن های دقیق فیلمبرداری فصل دوم این سریال را اعلام نکرده اما تایید کرده که تغییر لوکیشن از نیوزیلند به بریتانیا به خاطر تلاش های این سرویس استریمینگ به منظور توسعه ردپای خود در بریتانیا بوده است.

ورنان سندرز معاون استودیوهای آمازون و رییس بخش تلویزیون این سرویس با تشکر از نیوزیلند به خاطر مهمان نوازی در جریان فیلمبرداری فصل اول سریال، در بیانیه خود چنین گفته است: «می خواهیم از مردم و دولت نیوزیلند به خاطر مهمان نوازی و تعهدشان و فراهم کردن یک مکان فوق العاده برای سریال Lord of the Rings و شروع این ماجراجویی حماسی تشکر کنیم. از کمیسیون فیلمسازی نیوزیلند، وزارت کسب و کار، خلاقیت و کار و گردشگری نیوزیلند و دیگر ارگان هایی که همکاری فوق العاده ای داشتند… نیز سپاسگزاریم». تغییر لوکیشن سریال Lord of the Rings برای بسیاری از طرفداران این سریال غیرمنتظره بود زیرا نام کشور نیوزیلند دهه هاست با لوکیشن دنیای زمین میانی مترادف بوده است.

همچنین آمازون توانسته بود معافیت ۱۱۶ میلیون دلاری دولت نیوزیلند به خاطر استفاده از لوکیشن های این کشور به منظور استفاده برای ساخت این سریال را بدست آورد و به نظر می رسد آمازون تصمیم گرفته با تغییر لوکیشن، از هزینه های قابل توجه ساخت سریال کاسته و مجبور نباشد مالیات قابل توجهی به دولت نیوزیلند از بابت فیلمبرداری در این کشور بپردازد.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.