بررسی MG HS Plug-in Hybrid 2022 انگلستان

به گزارش بلاگ خودرو نتگام: افزایش 75 درصدی: موفقیت اخیر MG در فروش در خطر تبدیل شدن به یک کلیشه است، اما حتی در پس زمینه تیترهای ثابت، این افزایش سه ماهه کاملاً بیانیه است. شاسی بلند خانواده MG HS Plug-in Hybrid 2022 کار سختی را برای این برند چینی انجام می‌دهد و بیش از 40 درصد از فروش را به دست می‌آورد و از فروشندگانی مانند فولکس‌واگن تیگوان پیشی می‌گیرد. پس جای تعجب نیست که MG اکنون یک نسخه هیبریدی پلاگین را معرفی کرده است.

دو تریم موجود است. ما Exclusive را نمونه برداری می کنیم که قیمت آن از 33595 پوند است، در حالی که Excite با قیمت 31095 پوند عرضه می شود. در هر صورت، HS با کیا اسپورتیج PHEV راه درازی دارد که قیمت آن 41795 پوند است (یا حداقل اگر بتوانید یک پلاگین کیا را در حال حاضر بخرید) قیمت دارد.

هر دو با گارانتی هفت ساله ام جی می آیند، بنابراین من به سراغ Excite می روم. چرمی یا درب عقب برقی ندارد، اما اگر به دنبال سطل قیمت هستید، آن را همینطور نگه دارید.

 

 

شتاب و حداکثر سرعت با رقبا برابری می کند، اما اقتصاد نمی تواند کاملاً با اسپورتیج برابری کند (8٪ مالیات خودروی شرکتی 12٪ است)، بنابراین برای خانواده ها بهتر است تا ناوگان.

موتور هنگام روشن شدن به طرز مطمئنی بی صدا است، که چیز خوبی است، زیرا زمانی که فشار دریچه گاز متوسطی را اعمال می کنید، خیلی زود این کار را انجام می دهد.

اکثر PHEV ها تا زمانی که شارژ باتری کمتر از یک چهارم تمام شود، با خوشحالی در حالت فقط الکتریکی کار می کنند، اما HS ترجیح می دهد هر دو پیشرانه را ترکیب کند. این مخصوصاً عجیب است، زیرا حالت EV به‌خصوص بی‌رحمانه نیست. می‌توانید با فشار دادن یک دکمه، EV را مجبور به اجرا کنید، اما این تنظیم پیش‌فرض نیست.

 

 

mg hs phev 43 front tracking
mg hs phev 44 panning جانبی
mg hs phev 45 back tracking
داشبورد mg hs phev 47
mg hs phev 48 کابین
نورگیر mg hs phev 49
هدلایت mg hs phev 53
بوت mg hs phev 51
منبع :
autocar.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

11 + 13 =