0

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ملکه گدایان

خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ملکه گدایان

خلاصه داستان سریال ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده همچنین اسامی بازیگران سریال ملکه گدایان به همراه معرفی نقش ها و عکس در این مطلب. «ملکه گدایان» دومین سریال سهیلی‌‌زاده در شبکه خانگی پس از سریال مانکن به نویسندگی حامد افضلی و امین محمودی در ژانر ملودرام معمایی است.
خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال ملکه گدایان
این سریال در دو فصل ۱۵ قسمتی به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده برای شبکه نمایش خانگی تهیه و تولید خواهد شد.

باران کوثری پیش از این تجربه بازی در سریال «دندون طلا» و سریال پر مخاطب «صاحبدلان» را در کارنامه دارد و «ملکه گدایان» حضور مجددش در یک سریال پس از پنج سال است. رحمان سیفی آزاد و علی طلوعی از تهیه‌کنندگان این سریال هستند، همچنین ایرج محمدی به عنوان مشاور این سریال را همراهی می کند.

حسین سهیلی‌زاده کارگردان سینما و تلویزیون ایران است. وی سال ۱۳۳۹ چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار حسین سهیلی‌زاده می‌توان به کارگردانی سریال پریا، سریال فاصله‌ها و سریال آوای باران اشاره کرد.

حسین سهیلی‌زاده کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال ۱۳۸۰ در ۴۱ سالگی در سریال رستوران خانوادگی به عنوان کارگردان فعالیت داشته است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال پریا، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای حسین سهیلی‌زاده محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون جمشید اسماعیل‌خانی، مریم سعادت، شهره سلطانی و کوروش تهامی را تجربه کرد.

حسین سهیلی‌زاده در سال ۱۳۹۵ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در تولید آثار مهمی حضور داشته است. او در این سال در ۲ سریال مهم تلویزیون حضور داشت و خود را به جامعه هنرمندان معرفی کرد. آثار مهم حسین سهیلی‌زاده در این سال، فعالیت در سریال پریا به عنوان کارگردان و فعالیت در سریال مرز خوشبختی به عنوان کارگردان محسوب می‌شود.

حسین سهیلی‌زاده سال ۱۳۹۵ در ۵۶ سالگی سریال پریا را کارگردانی کرد که توانست خود را میان اهالی فضای تلویزیون مطرح کند. از حسین سهیلی‌زاده نقل قول شده است که برای کارگردانی در سریال پریا و همکاریش با عوامل و بازیگران اعلام رضایت کرده است. حسین سهیلی‌زاده توانست با فعالیت در سریال پریا تجربه حرفه‌ای موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر لادن مستوفی، امیرحسین آرمان، محمود‌ پاک‌نیت و افسانه بایگان توانست سطح کاری او را متحول کند.

حسین سهیلی‌زاده علاوه‌بر سریال پریا، سال ۱۳۸۹ در ۵۰ سالگی سریال فاصله‌ها را کارگردانی کرده است. حسین سهیلی‌زاده این‌بار با هنرمندانی چون محمد حمزه‌‌ای، فاطمه گودرزی، مریم کاویانی و سوگل طهماسبی همکاری داشت.

با اینکه حسین سهیلی‌زاده را بیشتر بعنوان کارگردان می‌شناسیم، اما در حرفه‌های دیگر نیز فعال بوده است. حسین سهیلی‌زاده علاوه‌بر کارگردان به‌عنوان تهیه کننده و دستیاراول کارگردان نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم‌ترین آثار حسین سهیلی‌زاده در حرفه‌ی تهیه کننده، سریال نخلستان صابر و سریال نیرنگ است. مهم‌ترین اثر حسین سهیلی‌زاده در حرفه‌ی دستیاراول کارگردان، فیلم الو الو من جوجو‌ام! است.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.