دانلود pdf رمان تخیلی
رپورتاژ آگهی

سایت های برتر برای دانلود pdf رمان تخیلی

از گذشته تاکنون، همواره رمان های تخیلی و فانتزی، مخاطبان خاص خود را در سنین مختلف, اعم از نوجوان، جوان و پیر داشته است. رمان هایی که دارای درون مایه ای تخیلی و به دور از دنیای واقعی هستند و برای تهیه و نوشتن آنها تلاش فراوانی شده است. فیلم های بسیار زیادی هم که بر اساس این داستان ها نوشته شده هم به همین صورت است. در ادامه می خواهیم شما را با نمونه ای چند از بهترین دانلود pdf رمان تخیلی و بزرگترین رمان های تخیلی دنیا آشنا کنیم. رمان هایی که تاکنون فروش بسیار زیادی داشته اند و بسیار شناخته شده هستند و تمامی این کتاب ها را میتوانید از سایت دانلود pdf کتاب برای خود دانلود و یا خرید نمایید.

دانلود pdf رمان تخیلی

دانلود pdf رمان تخیلی رمان هری پاتر

بی شک همه ی شما عزیزان با کتاب و فیلم بسیار زیبا و هیجان انگیز هری پاتر آشنا هستید. در واقع هری پاتر یک مجموعه ی بسیار بزرگ از هفت رمان اصلی ست که بسیار زیبا و هنرمندانه در قسمت های مختلف نوشته شده است. این رمان نوشته نویسنده بسیار محبوب و بزرگ بریتانیایی، جی کی رولینگ، می باشد که با انتشار این مجموعه رمان به چنان شهرت فرایی دست یافت که همیشه در کل تاریخ خواهد درخشید. جالب است بدانید که وی در ابتدا برای چاپ این مجموعه داستان به مشکل برخورد ولی دست از تلاش بر نداشت و با تلاش بی وقفه ای و وقت بسیار زیادی که گذاشت بالاخره موفق به چاپ این کتاب شد. در ابتدا منتقدین با فضای تیره و تار این کتاب مخالفت کردند ولی در این داستان چنان هنرمندانه همه چیز در کنار هم قرار گرفته که انتقاد این افراد نیز تاثیری در محبوبیت این کتاب نداشت. خلاصه این داستان، زندگی پسرکی به نام هری پاتر است که در مدرسه  جادوگران در کنار دوستان دیگر خود که هر کدام ویژگی خارق العا ده ای دارد، تحصیل می کند. تمام هدف او، نابودی و از بین بردن جادوگر سیاه، ولدرمورت می باشد که قصد دارد تمام انسان های بی جادو را نابود کند و جادوگران را به سلطه ی خود در آورد. جالب است بدانید این مجموعه داستانی به 83 زبان در سراسر دنیا ترجمه شده است و تاکنون فروش بی نظیری داشته است و این کتاب جزو بهترین کتاب های تخیلی هستش و میتوانید این کتاب را به صورت دانلود pdf رمان تخیلی از سایت دانلود کنید.

دانلود pdf رمان تخیلی مریخی

رمان مریخی در واقع شاهکار ادبی نویسنده ی بزرگ، اندی ویر می باشد که با استقبال بی نظیری از طرفداران خود رو به رو شد. داستان این کتاب در باره یک فضانورد است که به سیاره ی مریخ فرستاده شده است و در آنجا گیر افتاده است. این رمان چگونگی انجام این ماموریت نامکن و مشکلاتی که برای این فضانورد اعم از پیدا کردن غذا، پیدا کردن را ههای ارتباطی با زمین و تلاشی که برای زنده ماندن می کند، بر روی این سیاره ی مرموز را به تصویر می کشد. داستان بسیار زیبایی ست که چندی بعد از انتشار آن، فیلم آن نیز ساخته شده و بر روی پرده ی نمایش رفته است.

دانلود pdf کتاب مسخ

می توان گفت رمان مسخ سبک جدیدی از نوشتن را ارایه می دهدو این رمان به قلم کافکا نویسنده ی بزرگ جهانی نوشته شده است و برای اولین بار توسط صادق هدایت به فارسی ترجمه شده است. ترجمه های دیگری هم از این رمان در بازار موجود می باشد. ولی اولین و اصلی ترین ترجمه مربوط به صادق هدایت در سال 1329 می باشد. این رمان داستان زندگی جوانی به نام گرگور است که یک روز صبح که از خواب برمی خیزد متوجه می شود که تبدیل به یکی حشره ی زشت شده است. در این رمان در واقع نوعی از خود بیگانگی به تصویر کشیده شده است.  رمان بسیار خواندنی و گیرایی ست و با اینکه سبک آن در مقایسه با رمان های دیگر متفاوت است ولی همین ویژگی آن باعث می شود که خواننده تا انتهای داستان در خود فرو ببرد. دانلود و مطالعه ی این رمان بی نظیر را به شما دوستان عزیز توصیه می کنم.

کلام پایانی

در دنیای کنونی با پیشرفت علم و فناوری و ساخت ابزار هایی که در گذشته در ذهن مردم رویایی بیش نبود، بیشتر انسان ها را به سمت فیلم های تخیلی و به دنبال آن رمان های تخیلی که بسیاری از فیلم ها از آنها اقتباس گرفته شده است، می کشاند. هر چند نوشتن این کتاب ها نیازمند ذهنی فعال و سازنده است که بتواند وقایعی خارج از دنیای اطراف را به زیبایی به تصویر بکشد و آنچنان جذاب باشد که تمام توجه خواننده را به سمت خود بکشاند. بالطبع فیلم هایی هم که بر اساس این رمان ها ساخته می شوند فیلم هایی هستند که با زحمت و تلاش بسیار فراوانی برای ساخت صحنه های تخیلی مواجه شدند. دانلود pdf رمان تخیلی که در این مقاله به شما معرفی کردم، از برگزیده ترین و برجسته ترین رمان های تخیلی جهانی به شمار می روند. امیدوارم از مطالعه ی این مقاله لذت برده باشید.
موفق و موید باشید.

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *