بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی ایرانی
رپورتاژ آگهی

10 تا از بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی ایرانی

10 تا از بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی ایرانی، سیستم‌های نرم افزاری زیر را می‌توان بعنوان نرم افزاری عمومی برای تمام سازمان‌ها و کسب و کار (در اندازه‌های متفاوت) نام برد.

در این مقاله میخواهیم تعاریفی از سیستم های نرم افزاری سازمانی و سیستم مدیریت منابع انسانی یا سیستم HRM داشته باشیم و در ادامه 10 تا از بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی ایرانی را معرفی نماییم. پس با ما همراه باشید…

سیستمهای نرمافزاری که در سازمان‌ها و کسب و کار مختلف استفاده می‌شوند نسبت به نوع فعالیت سازمان بسیار متفاوت است. سیستم‌های نرم‌افزاری که در یک سازمان دولتی و یا وزرات‌خانه استفاده می‌شود با سیستم‌های نرم‌افزاری که در یک کارخانه بزرگ تولیدی بکار می‌رود بسیار متفاوت است. برای  مثال نرم‌افزار برنامه‌ریزی تولید، کاربردی صرفا تولیدی دارد و برای یک سازمان دولتی کاربردی ندارد. برخی از سیستم‌های نرم‌افزاری نیز در هر سازمان و کسب و کاری بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت و اندازه آن، می‌تواند کاربردی بوده و مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال سیستم‌های نرم افزاری زیر را می‌توان بعنوان نرم افزاری عمومی برای تمام سازمان‌ها و کسب و کار (در اندازه‌های متفاوت) نام برد:

و اما سیستم مدیریت منابع انسانی یا HRMS چیست؟

سیستم مدیریت منابع انسانی

سیستم مدیریت منابع انسانی که گاهی با نام‌های سیستم منابع انسانی، سیستم جامع منابع انسانی، سیستم اطلاعاتی منابع انسانی، سیستم جامع مدیریت اطلاعات منابع انسانی و موارد مشابه دیگر خوانده می‌شود، نرم افزاری است که تمامی اطلاعات مربوط به کارکنان سازمان را در خود، جای داده است. اطلاعاتی که در سیستم منابع انسانی جمع آوری، پردازش و گزارش می‌شود شامل تمامی اطلاعاتی است که از زمان تکمیل فرم استخدام تا بازنشستگی کارکنان را شامل می‌شود.

تعریف منابع انسانی: به تمامی افرادی که در یک سازمان کار می‌کنند تا سازمان را به فعالیت بیندازند منابع انسانی آن سازمان می‌گویند.

تعریف مدیریت منابع انسانی: به استفاده بهینه از کارکنان یک سازمان در جهت اهداف سازمان را مدیریت منابع انسانی می‌گویند.

تعریف سیستم مدیریت منابع انسانی: به سیستم نرم افزاری که تمامی اطلاعات کارکنان سازمان را در خود جای داده و تمامی محاسبات و فرایندهای آن را انجام داده و طی گزارشها و نمودارهای دلخواه مدیریتی، به مدیران سازمان، ارائه میدهد سیستم مدیریت منابع انسانی یا سیستم HRM گفته میشود. HRM مخفف کلمه Human Resource Manager می باشد.

سیستم مدیریت منابع انسانی چه کمکی به سازمان میکند؟

مهمترین هدف سیستم منابع انسانی نکهداری اطلاعات کارکنان و انجام محاسبات و دریافت گزارشات منابع انسانی بدون اتلاف وقت است و همین نکته باعث افزایش راندمان سازمان و در نتیجه افزایش بهره وری سازمان خواهد شد.

یکی دیگر از اهداف استفاده از سیستم مدیریت منابع انسانی، شایسته محوری است. با نظارت دقیق بر وضعیت شخصیتی و عملکرد کارکنان از قبیل مدارک تحصیلی، تخصص، تجربه، روحیات، وقت شناسی، ارزیابی عملکرد، کیفیت انجام کارهای محول شده و بسیاری موارد دیگر میتوان کارکنان به در پست های منطبق با وضعیت ایشان، منتسب نمود.

نرم افزار جامع منابع انسانی چه زیرسیستمهایی دارد؟

سیستم مدیریت منابع انسانی

هر شرکت تولید کننده ای با توجه به رویکرد و نیاز مشتریان خود زیرسیستمهایی را برای سیستم منابع انسانی خود تولید کرده اند ولی اغلب نرم افزارهای جامع منابع انسانی دارای زیرسیستمهای زیر هستند:

زیرسیستم تشکیلات و طبقه بندی مشاغل

زیرسیستم پرسنلی و پرونده الکترونیکی

زیرسیستم حضور و غیاب و مرخصی/ ماموریت

زیرسیستم احکام کارگزینی (قرارداد کارکنان)

زیرسیستم آموزش پودمانی (آموزش ضمن خدمت)

زیرسیستم ارزیابی عملکرد (ارزشیابی)

زیرسیستم رفاه

زیرسیستم ایمنی و بهداشت

زیرسیستم نظام پیشنهادات

زیرسیستم رستوران (تغذیه)

زیر سیستم حقوق و دستمزد

 

چند ویژگی مهم برای انتخاب و خرید بهترین سیستم مدیریت منابع انسانی ایرانی

 • تعداد زیرسیستمها در سیستم مدیریت منابع انسانی میتواند دلیلی بر کامل بودن آن باشد. برخی از سیستم های منابع انسانی بر اساس نیاز کسب و کار متوسط و برخی بر اساس نیاز کسب و کار بزرگ و برخی دیگر بر اساس کسب و کار بسیار بزرگ طراحی شده اند. قبل از خرید سیستم مدیریت منابع انسانی لازم است نیازهای منابع انسانی سازمان را برآورد نموده و سپس سیستم های موجود در بازار را یکی یکی بصورت دقیق بررسی و با نیازهای سازمان خود منطبق نمایید. در این مرحله بسیاری از سیستم های موجود در بازار از فهرست انتخاب و خریدمان حذف خواهند شد.
 • مهمترین ویژگی یک سیستم مدیریت منابع انسانی که آنرا در زمره بهترین سیستم منابع انسانی ایرانی قرار می‌دهد سرعت بالای سیستم در حجم اطلاعاتی بالاست. بسیاری از سیستم های منابع ایرانی و حتی خارجی به علت ضعف در طراحی دیتابیس پس از گذشت مدتی دارای حجم سنگین در دیتابیس میشوند و همین نکته کافی است تا سرعت سیستم کاهش یافته و کارکردن با آن دچار چالش گردد.. بنابراین میبایست قبل از خرید سیستم منابع انسانی، از مشتریان قدیمی شرکت تولید کننده بازدید حضوری به عمل آورد.

بهترین نرم افزار مدیریت منابع انسانی تحت وب ایرانی

 • پویایی سیستم مدیریت منابع انسانی نیز می‌تواند یکی از اولویت‌های خرید سیستم منابع انسانی پیشرفته ایرانی باشد. پویایی به این معناست که سیستم منابع انسانی بتواند اطلاعات دلخواه کارکنان را در خود جای داده و محاسبات دلخواه سازمان را بتواند انجام دهد. یک سیستم منابع انسانی پویا و پیشرفته می بایست دارای فرم ساز پیشرفته، فرایند ساز نامحدود، یکپارچه ساز و همچنین گزارش ساز باشد.

بهترین سیستم منابع انسانی در ایران

 • یکی دیگر از مهمترین ویژگی سیستم مدیریت منابع انسانی امنیت بالای آن است. نشت اطلاعات محرمانه پرسنل میتواند علاوه بر پرسنل، برای سازمان نیز چالش برانگیز باشد. در نتیجه امنیت بالا نیز میتواند یک نرم افزار مدیریت منابع انسانی را در فهرست بهترین سیستم منابع انسانی ایرانی قرار دهد. بخصوص امنیت در سیستم منابع انسانی تحت وب نسبت به نوع دسکتاپ، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

پیشرفته ترین سیستم های منابع انسانی ایرانی

 • تحت وب بودن! در دنیای پیشرفته امروزی و گسترده شدن استفاده از اینترنت، انتخاب سیستم مدیریت منابع انسانی تحت وب می‌بایست یکی از مهمترین اولویت‌ها برای خرید سیستم مدیریت منابع انسانی قلمداد شود. تحت وب بودن سیستم جامع منابع انسانی برای مجموعه های بزرگ اهمیتی دوچندان دارد. بیشتر برای در نرم افزار مدیریت منابع انسانی تحت وب کاربران براحتی می‌توانند در خارج از وقت اداری و خارج از محیط سازمان بسیاری از کارهای خود را انجام دهند. بسیاری از فرایندها مانند درخواست مرخصی و ماموریت، دریافت گزارش تردد، گزارش مانده مرخصی، دریافت فیش حقوقی و بسیاری موارد دیگر در سیستم‌های منابع انسانی که تحت وب نیستند میتواند کارکنان سازمان را با چالش همراه کند. البته برخی از سیستم های اتوماسیون اداری پیشرفته این قابلیت را دارند که با سیستم منابع انسانی سازمان، یکپارچه شده و موارد گفته شده را تحت پوشش خود قرار دهند.

 • کاربری راحت برای تمامی سیستمهای نرم افزاری میتواند دغدغه های کاربری و هزینه های آموزش کاربران و پرسنل سازمان را تا حد قابل توجی کاهش دهد، سیستم مدیریت منابع انسانی نیز از این قضیه مستثنی نیست. بنا بر این کاربری راحت میتواند یکی از اولویتهای خرید سیستم HRM برای سازمان باشد.
 • داشتن مدیریت فرایند و BPMS نیز یکی از اولویت‌های انتخاب سیستم جامع اطلاعات منابع انسانی مخصوصا برای سازمان‌های بزرگ با تعداد کارکنان زیاد است. BPMS در سیستم منابع انسانی باعث می‌شود در حال و آینده بتوانید تمامی فرم‌ها، محاسبات، فرایندها و گزارشات دلخواه را مکانیزه نمایید. بنابراین مجهز بودن سیستم HRM به مدیریت فرایند، می‌تواند سازمان را به بهره‌وری بالا سوق دهد.

سیستم منابع انسانی ایرانی با تکنولوژی BPMS

 • یکی از ویژگی‌های مهم نرم افزار مدیریت منابع انسانی پیشرفته این است که این سیستم می‌بایست قابلیت تبادل اطلاعات و یکپارچگ شدن با سایر نرم‌افزارهای درون سازمانی را داشته باشد. این ویژگی باعث می‌شود بتوانید فرآیندهای پیشرفته را اجرا نموده و از مجموع چند سیستم، نمودار و گزارشات جامع تهیه نمایید.
 • سیستم منابع انسانی تحت وب می بایست قابلیت استفاده در تمامی مرورگرها را داشته باشد تا کاربران بدون محدودیت مروگر، بتوانند از آن استفاده نمایند. پس اجرا شدن در تمامی مرورگرها در انتخاب و خرید سیستم منابع انسانی تحت وب، می‌تواند بسیار حاثز اهمیت باشد. بنابراین میتوان نتیجه گرفت بهترین سیستم مدیریت منابع انسانی تحت وب، سیستمی است که فارغ از نوع مرورگر (Browser)، بر روی تمامی آنها از قبیل (IE, Chrome, Mozilla, Opera, Edge,…) با کیفیت بالا قابل اجرا باشد.

بهترین نرم افزار منابع انسانی تحت وب ایرانی کدام است

 • با اینکه سیستم منابع انسانی می‌تواند بهره‌وری سازمان را بالا ببرد، خرید و استفاده از آن در دراز مدت به سود سازمان تمام خواهد شد ولی با این حال، قیمت مناسب (و نه ارزان) در انتخاب سیستم منابع انسانی مناسب کسب و کار ما، می‌تواند بسیار مؤثر باشد. فراموش نکنید که ارزان بودن بیش ‌از حد سیستم منابع انسانی ممکن است به علت پایین بودن کیفیت آن باشد، پس بهتر است در هنگام خرید سیستم منابع انسانی، بررسی دقیق و کاملی از جزئیات آن داشت تا در آینده، کسب و کارمان دچار چالش نشود.

در ادامه مقاله بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی ایرانی، مورد بررسی قرار گرفته تا بتوانید مناسبترین سیستم را برای مکانیزه نمودن کسب و کار خود انتخاب نمایید:

 • سیستم مدیریت منابع انسانی ریسمان

شعار ریسمان این است: با سیستم مدیریت منابع انسانی ریسمان، هر آنچه میخواهید را موجود فرض نمایید….

نسخه‌های اولیه این سیستم در سال 1380 متولد شد و اولین مشتری آن چندین سازمان بزرگ با تعداد کاربران و پرسنل بسیار زیاد بود، همین موضوع چالشی بود تا از همان ابتدا ساختار سیستم بر مبنای طراحی اصولی پایگاه داده و همچنین کد نویسی مهندسی پایه‌گذاری شود. سیستم منابع انسانی ریسمان در نسخه‌های اولیه خود چندین زیر سیستم داشت که طراحی آن بصورت کاملا پویا و برای کسب و کار بزرگ و بسیار بزرگ صورت گرفته بود. در نسخه های جدید سیستم مدیریت منابع انسانی هیچ محدودیتی بایت تعداد زیرسیستم، تعداد فرم، تعداد فرایند، پیچیدیگی محاسبات و همینطور تنوع گزارش سازی وجود ندارد. سیستم مدیریت منابع ریسمان میتواند نسبت به نیاز و درخواست سازمان، بصورت کامل بومی شود، بصورتی که که گویا برای آن سازمان طراحی و تولید شده. این سیستم مناسب سازمان و کسب و کاری است که نیازهای خاص و منحصر به فرد خود را دارند.

در سال‌های بعد با گسترده‌تر شدن استفاده از اینترنت، قابلیت تحت وب به سیستم HRM ریسمان اضافه شد بصورتی که نسخه تحت وب ماژولی مستقل از نسخه اصلی ولی با همان قابلیت بود. یکی از ویژگی‌های نرم افزار منابع انسانی ریسمان این است که دارای دو نسخه دسکتاپ و تحت وب با قابلیت‌های یکسان است. این ویژگی منحصر به فرد، این امکان را به سازمان میدهد که در داخل اینترانت سازمان، از نسخه دسکتاپ و در خارج از سازمان از نسخه تحت وب استفاده نماید، البته این موضوع کاملا انتخابی و نسبت به سلیقه سازمان است و محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

از مزیت‌های سیستم منابع انسانی ریسمان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرایند محور
 • کاربری آسان
 • دارای سیستم ساز
 • بسیار قدرتمند و پویا
 • دارای فرم ساز پیشرفته، مدیریت فرایند و گزارش ساز
 • قابلیت استفاده در حجم‌ اطلاعات بسیار بالا بدون کاهش سرعت
 • دارای نسخه دسکتاپ و تحت وب همزمان با قابلیت اجرا در تمامی مرورگرها
 • قابلیت یکپارچه سازی با دیگر سیستم‌های سازمان از قبیل اتوماسیون اداری، وب سایت، سیستم مالی و…

 

زیر سیستم های سیستم منابع انسانی ریسمان:

 • بدون محدودیت زیر سیستم

 

 • سیستم اتوماسیون اداری برید

برید سامانه نوین، شرکتی دانش بنیان با بیش از ۲۵ سال تجربه در ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در حوزه راهکارهای سازمانی می‌باشد. همچنین این شرکت رتبه 1 را در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری در شورای عالی انفورماتیک کسب نموده است. این شرکت نرم افزارهای سازمانی در حوزه سیستم منابع انسانی، اتوماسیون اداری، سیستم مالی و همچنین BPMS را با نام پرگار در سبد محصولات خود دارد. نرم افزار منابع انسانی پرگار نیز جزو یکی از بهترین‌های سیستم منابع انسانی در ایران می‌باشد.

از زیرسیستمهای این سیستم جامع میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتابل منابع انسانی
 • سیستم جذب و استخدام
 • سیستم تشکیلات
 • سیستم احکام و کارگزینی
 • سیستم پرسنلی و سوابق کارکنان
 • سیستم حضور و غیاب
 • سیستم حقوق و دستمزد
 • سیستم آموزش
 • سیستم ارزیابی عملکرد
 • سیستم رفاهیات
 • سیستم رستوران

 

 • سیستم منابع انسانی همکاران سیستم

همکاران سیستم در سال 1366 فعالیت خود را آغاز کرد و از همان ابتدا برای مکانیزه نمودن فرایندهای سازمانی با تولید و عرضه نرم افزارهای کاربردی سازمانی، استفاده از رایانه شروع به کار نمود. امروزه پس از گذشت بیش از 3 دهه همکاران سیستم را یکی از قدیمیترین و بهترین شرکتهای نرم افزاری میتوان نام برد. از محصولات این شرکت میتوان به اتوماسیون اداری، ERP، سیستم مالی، نرم افزار سهام و… اشاره کرد.

در ادامه مزایای سیستم HRM این شرکت را بررسی می نماییم:

 • پوشش کل فرایند موجود در مدیریت منابع انسانی بر اساس نیاز هر سازمان
 • هماهنگی با سایر واحدهای سازمان
 • اعمال دقیق و سریع قوانین و مقررات سازمان
 • پوشش نظام جبران خدمات
 • اعمال تغییرات و قوانین سازمان در کمترین زمان ممکن
 • توسعه نظام شایسته سالاری در سازمان
 • افزایش سطح تناسب شغل و شاغل
 • بهبود فرایندهای جذب، آموزش، توسعه و جبران خدمات
 • کاربری آسان

 

زیر سیستم های سیستم منابع انسانی همکاران سیستم:

 • سیستم سازمان و تشکیلات
 • سیستم کارگزینی
 • سیستم مرخصی و ماموریت
 • سیستم جذب و استخدام
 • سیستم آموزش
 • سیستم ارزیابی عملکرد
 • سیستم بهداشت محیط
 • سیستم وام
 • سیستم کنترل تردد

 

 • سیستم مدیریت منابع انسانی آیکن

گروه مهندسی آی کن یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولیدکننده نرم افزارهای سازمانی است که در زمینه توسعه راهکارهای جامع سازمانی فعال بوده و دارای رتبه ۱ شورایعالی انفورماتیک است. نرم افزار جامع منابع انسانی این شرکت با رویکردی فرایند محور و در جهت بهره وری سازمان طراحی گردیده. این سیستم یکپارچه حوزه های مختلف منابع انسانی شامل: استخدام، احکام پرسنلی، تردد و محاسبات کارکرد پرسنل، محاسبه حقوق و دستمزد، خروج فرد از سازمان، بازنشستگی و دیگر موارد این حوزه را مکانیزه می نماید. با توجه به امکانات و قابلیتهای این سیستم میتوان آنرا یکی از بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی ایرانی نام برد.

این شرکت محصولاتی از قبیل سیستم اتوماسیون اداری، سیستم جامع مالی، نرم افزار BPMS را نیز در سبد محصولات خود دارد.

 • سیستم منابع انسانی چارگون

شرکت چارگون از سال 1377 در حوزه تخصصی نرم افزار شروع به کار نمود. این شرکت با تولید سیستم های نرم افزاری سازمانی، نسخه‌های اولیه خود را به بازار عرضه نمود. این مجموعه هم اکنون با بیش از 23 سال تجربه در حوزه اتوماسیون اداری، منابع انسانی، مالی، لجستیک و مدیریت فرایند در زمره بهترین‌های اتوماسیون اداری ایرانی قرار دارد. سیستم منابع انسانی این مجموعه با نام «راهکار جامع منابع انسانی دیدگاه» وارد بازار نرم افزارهای سازمانی شده است. لازم به ذکر است سیستم های نرم افزاری این شرکت تحت وب بوده و قابلیت اجرا در انواع مرورگر را دارند.

از زیرسیستم های این سیستم یکپارچه منابع انسانی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • نرم افزار تشکیلات سازمانی
 • نرم افزار پرسنلی
 • نرم افزار حضور و غیاب
 • نرم افزار حقوق و دستمزد
 • نرم افزار نظر سنجی
 • نرم افزار آموزش
 • نرم افزار ارزیابی عملکرد
 • نرم افزار نظام پیشنهادات
 • نرم افزار وام و تسهیلات
 • نرم افزار مهمانسرا
 • نرم افزار بیمه مکمل
 • سیستم بازنشستگی
 • نرم افزار مدیریت مزایا

 

همچنین میتوان گفت سیستم منابع انسانی این شرکت فرایند محور بوده و میتواند تمامی فرآیندهای این حوزه از زمان جذب نیرو تا مرحله خاتمه قرارداد و بازنشستگی را در سیستم‌های جامع مدیریت منابع انسانی دیدگاه، عملیاتی نماید. با توجه به امکانات سیستم و سوابق آن در سازمانهای بزرگ، سیستم منابع انسانی این شرکت را نیز میتوان به عنو.ان یکی از بهترین سیستم های منابع انسانی ایرانی در نظر گرفت.

 

 • سیستم منابع انسانی چاپار سیستم

چاپار سیستم در سال 1381 با سفارش چند سازمان دولتی برنامه نویسی سیستم های سفارشی خود را شروع کرد و پس از آن تولید سیستم های اتوماسیون اداری و سیستم کارگزینی را در دستور کار خود قرار داد. این شرکت در سال 1387 تحت نام چاپار سیستم پارس شروع نمود. این شرکت در حال حاضر سیستم های مدیریت منابع انسانی، اتوماسیون اداری و دبیرخانه و همچنین سیستم های مالی را در سبد محصولات خود دارد.

سیستم منابع انسانی این شرکت دارای زیر سیستم های زیر می باشد:

 • برنامه پرسنلی
 • برنامه کارگزینی
 • برنامه مرخصی و ماموریت
 • برنامه حقوق و دستمزد

 

 • سیستم مدیریت منابع انسانی رای دانا

شرکت مهندسی رای‌دانا، از سال ۱۳۷۹ تاسیس شد و هدف آن از همان ابتدا تولید سیستم های نوین یکپارچه سازمانی بود. انگیزه تبدیل فناوری اطلاعات به راهی فراتر از یک سیستم جامع نرم افزاری سبب تولید نرم افزار مبتنی بر وب با سبک و سیاق بومی سازی شده گردید که مدیران و کاربران بتوانند از هرکجا و هرزمان کسب و کار خود را بهبود بخشند. این شرکت در سبد محصولات خود سیستم مدیریت منابع مالی، سیستم مدیریت منابع انسانی، سیستم مدیریت موجودی، سیستم سفارشات و فروش، سیستم کنترل کیفیت، سیستم حسابداری صنعتی و چندین سیستم کاربردی دیگر را دارد.

سیستم مدیریت منابع انسانی رای دانا دارای زیر مجموعه های زیر است:

 • پرونده پرسنلی
 • احکام استخدامی
 • ابزار تولید فرمول
 • احکام حقوقی
 • محاسبه کارکرد
 • خدمات پرسنلی کارکرد
 • شیفت های کاری و تقویم پرسنل
 • اتصال به سیستم تسهیلات
 • محاسبه حقوق کارکنان
 • آموزش و ارزشیابی
 • خدمات رفاهی

 

با توجه به امکانات و ویژگی های این نرم افزار میتوان آنرا در گروه یکی از بهترین سیستم های منابع انسانی تولید شده در ایران دانست.

 • سیستم منابع انسانی شماران سیستم

شرکت شماران سیستم در سال ۱۳۶۳ با عنوان موسسه حسابرسی و حسابداری شماران شروع به کار نمود و در سال ۱۳۷۳ شرکت را با دریافت مجوز از شورای عالی انفورماتیک شرکت شماران سیستم تاسیس نمود. این شرکت بیش از سه دهه سابقه فعال را در زمینه طراحی، تولید، استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار جامع و یکپارچه در حوزه‌‏‏‏‏‏‏ها‏‏‏ی مالی، اداری، بازرگانی، تولید و مهندسی داشته است. با توجه به امکانات، سهولت کاربری، امکانات، یکپارچگی و بسیاری ویژگی منحصر به فرد میتوان سیستم منابع انسانی این شرکت را جزو بهترین سیستمهای منابع انسانی ایرانی دانست.

برخی از زیر سیستم ها:

 • سیستم مدیریت کارگزینی
 • سیستم مدیریت ساختار سازمانی
 • سیستم مدیریت کنترل کارکرد

 

 • سیستم منابع انسانی رایورز

شرکت مهندسی نرم افزار رایورز نیز یکی از قدیمی ترین شرکت‌های تولید نرم افزار کشور است. از حوزه‌های تولید نرم افزار این شرکت میتوان به حوزه مالی، حوزه منابع انسانی، حوزه فروش و درآمد، حوزه تولید و تجهیزات، حوزه تامین و حوزه سهام اشاره کرد. همچنین این مجموعه برای کسب و کار کوچک نیز نرم افزار فروشگاهی را تولید و به بازار عرضه نموده است. سیستم مدیریت منابع انسانی این شرکت را میتوان یکی از کاملترین و بهترین نرم افزارهای منابع انسانی ایرانی قلمداد نمود.

برخی از زیر سیستم ها:

 • نرم افزار تشکیلات و کارگزینی
 • نرم افزار مدیریت حضور و تردد کارکنان
 • نرم افزار حضور و غیاب
 • نرم افزار ثبت و کنترل کارکرد (تایم شیت)
 • نرم افزار مدیریت آموزش منابع انسانی
 • نرم افزار مدیریت رفاه کارکنان

 

 • سیستم منابع انسانی تیمیار

تیم یار یک شرکت نرم افزاری با محصولات متنوع است. این شرکت سیستم های نرم افزاری خود را فرایند محور و پویا طراحی نموده است. سیستم منابع انسانی و نرم افزار پرسنلی تیم یار بخشی از ERP این شرکت بوده و توانایی بسیاری در مکانیزه نمودن کسب و کار مختلف دارد. با توجه به قابلیت ها و امکانات سیستم منابع انسانی این شرکت، میتوان آنرا جزو یکی از بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی تحت وب ایرانی نام برد.

زیرسیستم ها:

 • مدیریت شعبه
 • مدیریت کارگزینی و استخدام
 • مدیریت ورود و خروج
 • مدیریت ارزیابی عملکرد
 • مدیریت آموزش پرسنل
 • مدیریت دسترسی ها
 • مدیریت مرخصی و ماموریت
 • مدیریت حقوق و دستمزد
 • مدیریت وام و مساعده
 • گزارشات

 

در این مقاله سعی کردیم بهترین سیستم های مدیریت منابع انسانی تحت وب و تحت شبکه ایرانی را بررسی و معرفی نماییم ولی توجه داشته باشید که همیشه قبل از خرید این سیستم، ابتدا سازمان خود را (نسبت به نیازهای فعلی و آتی) نیاز سنجی نموده و سپس با بررسی سیستمهای منابع انسانی موجود در کشور و انطباق نیازهای سازمان با قابلیتهای سیستم منابع انسانی، بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب را برای کسب و کار خود فراهم آورید.

1/5 - (1 امتیاز)
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *