جلوگیری از افتادن ایرپاد از گوش
متفرقه

3 راه برای جلوگیری از افتادن ایرپاد از گوش

ایرپاد های اپل بی سیم و بدون زحمت هستند. وقتی در گوش شما هستند احساس می کنند و وقتی نیستند مکث می کنند. می‌توانید از آن‌ها در iPhone، Apple Watch، iPad، Mac، Apple TV و بسیاری از دستگاه‌های دیگر استفاده کنید. در حالی که همه ما عاشق تجربه بدون پیچیدگی با این ایرپاد هستیم، ممکن است متوجه شویم که مدام از گوش شما می افتد. ما چند راه برای نگه داشتن AirPods در گوش شما برای بهترین تجربه بیان کرده ایم.

گیره نگهدارنده ایرپادز (قلاب های گوش)

گیره نگهدارنده ایرپادز

آخرین چیزی که می خواهید این است که به طور تصادفی یکی از ایرپادهای خود را هنگامی که از گوش شما بیرون می افتند گم کنید. قلاب‌های گوش را انتخاب کنید که روی هدفون AirPods را با یک سیلیکون انعطاف‌پذیر و نازک که کاملاً به گوش‌های داخلی شما منحرف می‌شود، بپوشانند. نگران قرار دادن آنها در گوش اشتباه نباشید زیرا برچسب “L” و “R” دارند. تعدادی گزینه از جمله مجموعه لوازم جانبی AirPods وجود دارد که شامل دستگیره، گیره، بند، قلاب و پوسته است. مهمترین چیز این است که قلاب هایی را انتخاب کنید که با مدل ایرپاد شما سازگار باشد. لوازم جانبی ایرپادهای اپل را به صورت آنلاین جستجو کنید و مطمئن باشید که مجموعه ای از گزینه ها را پیدا خواهید کرد که با نیاز و بودجه شما مطابقت دارند.

فوم گوشواره

فوم گوشواره

استفاده از نکات فوم گوشواره مطابق با گوش در ایرپادهای خود به این معنی است که دیگر ایرپادهایی که افتاده اند را تعقیب نکنید. جدا از اینکه گوش دادن شما را بالا می برد، این فوم ها را می توان به راحتی به ایرپادها متصل کرد و بدون تداخل در شارژ، در اکثر کیس های شارژ قرار گرفت.

ایرپاد را وارونه کنید

ایرپاد وارونه

در شرایطی که ایرپادهای شما تمایل به افتادن از گوش شما دارند، مانند برداشتن ماسک صورت، هنگام ریختن لایه‌های لباس یا حالت دادن به موهایتان، باید مراقب باشید. مقابله با ایرپادهایی که دائماً از بین می‌روند، می‌تواند بی‌جهت آزاردهنده باشد. یک راه منحصر به فرد برای اطمینان از اینکه ایرپادهای شما به خوبی در گوش شما قرار می گیرند، پوشیدن آنها به صورت وارونه است. این یک ترفند شناخته شده است که توسط علاقه مندان به دویدن استفاده می شود، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید.
افتادن AirPods شما در حالی که موسیقی مورد علاقه خود را شیار می کنید یا در حین انجام چند وظیفه تماس برقرار می کنید می تواند آزاردهنده باشد. ما برخی از بهترین راه‌ها را فهرست کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا از گوش‌هایتان خارج نشوند.

منبع: gadgetsnow

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *