T-Mobile
متفرقه

T-Mobile Smackdown قهرمان جدید سرعت 5G را به ارمغان می آورد

بله، آدم های آماری و به طور کلی عاشق اعداد و ارقام، وقت آن رسیده است که نگاهی به یک گزارش جامع دیگر برای تجزیه و تحلیل و مقایسه تجربه کاربر ارائه شده توسط سه اپراتور برتر شبکه تلفن همراه که توسط وبسایت نتگام انجام شده بیندازند.

اما صبر کنید، مگر ما به این نتیجه نرسیدیم گزارش مشابهی در هفته گذشته دقیقاً از همان شرکت تحلیلی؟ چه چیزی ممکن است در چنین پنجره زمانی باریکی تغییر کند؟ پاسخ به این سوال بدیهی است که «هیچ» است… به جز اینکه زیرمجموعه خاصی از داده های جمع آوری شده در سراسر کشور در نیمه دوم سال 2021 این بار مورد بررسی قرار می گیرد.
هدف این است که به جای ارزیابی عملکرد کلی شبکه Verizon، T-Mobile، و AT&T و با اتصال 4G LTE خارج از شبکه، کشف کنیم که کدام یک از اپراتورهای بزرگ کشور در حال حاضر بهترین دسترسی به 5G، سرعت 5G و قابلیت اطمینان 5G را ارائه می دهد. در معادله، نام قهرمان جدید بعید به نظر می رسد که غافلگیر کننده باشد.

T-Mobile 2 – Verizon 1

به نظر می رسد یک نبرد کاملاً مساوی برای طلای 5G باشد، اما مزیت سرخابی نسبت به قرمز بزرگ در بخش های در دسترس بودن 5G و سرعت 5G در آخرین گزارش RootMetrics بسیار عظیم است تا بتوان این پیروزی را چیزی غیر از طنین انداز و بسیار قانع کننده نامید.

از 125 شهر پرجمعیت ایالات متحده که در شش ماه پایانی سال گذشته مورد بررسی قرار گرفتند، T-Mo موفق شد بالاترین نتایج تست در دسترس بودن 5G را در کمتر از 83 کسب کند و در عین حال به 48 جایزه جداگانه سرعت 5G رضایت داد. اگر عدد دوم به اندازه اولی چشمگیر به نظر نمی رسد، باید سعی کنید آن را با آن متضاد کنید 3 برد Verizon و 0 big fat AT&T در ستون W در آن دسته خاص، با بقیه جوایز برتر به دلایل مختلف بدون اهدا باقی مانده است.

T-Mobile

T-Mobile 5g

مسلماً، مسابقه قابلیت اطمینان H2 2021 5G نیز دقیقاً نزدیک نبود، زیرا Verizon با فاصله کمی از آن خارج شد… مجموع برنده‌های برنده مدال نقره AT&T و دارنده برنز تی موبایل. اما اگر چه توانایی حامل برای هر دو پیدا کردن و حفظ سیگنال 5G قطعا مهم است، چیزی به ما می گوید که اکثر کاربران “عادی” گوشی های هوشمند علاقه بیشتری به دو شاخص تجربه شبکه دیگر دارند.
دسته بندی سرعت 5G تقریباً به ناچار بیشترین توجه را به خود جلب می کند، و در حالی که ما مطمئناً به دیدن عادت کرده ایم T-Mobile در سال گذشته چنین جوایزی را به دست آورد، RootMetrics در واقع هر دو AT&T و Verizon را در رتبه بندی خود بالاتر از “Un-carrier” قرار داد. گزارش H1 2021 5G.
T-Mo به لطف بی رقیب بودنش در شش ماه گذشته راه طولانی را پیموده است گسترش 5G باند میانی و ارتقاء، ارائه سرعت دانلود متوسط ​​5G بیش از 50 مگابیت در ثانیه در 67 بازار از 125 بازار آزمایش شده برای این مطالعه، از جمله 3 بازار که تعداد آنها از 300 مگابیت در ثانیه (!!!) فراتر رفته است.

AT&T چطور؟

واقعاً هیچ راهی برای ایجاد یک چرخش بسیار مثبت در این نمرات تست برای قهرمان 5G در شش ماه اول 2021 و برنده کلی تجربه کاربری 4G LTE/5G در H2 وجود ندارد، اما برای آنچه ارزش دارد، قطعاً وعده‌هایی در افق وجود دارد.

که برای AT&Tو Verizon، که انتظار می رود هر دو از مزایای اخیر (و آینده) بهره مند شوند. استقرار باند C تا آنجا که به سرعت 5G مربوط می شود. از نظر در دسترس بودن و قابلیت اطمینان 5G، Ma Bell در واقع بین نیمه اول و دوم سال گذشته در تعدادی از شهرهای بزرگ پیشرفت قابل توجهی نشان داد، که می توان در مورد Verizon نیز گفت.
با این حال، در پایان روز، شاید مهم تر باشد که تاکید کنیم هر سه ارائه دهنده خدمات بی سیم ایالات متحده به افزایش خود ادامه می دهند. بازی‌های 5G، که بدیهی است به کل صنعت و مصرف‌کنندگان در سراسر کشور سود می‌رساند.

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *