0

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست در بریتانیا رکورد زد

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست که قرار است از ۱۵ دسامبر در سینمای بریتانیا اکران شود، رکورد بیشترین بلیت‌های پیش‌فروش شده در سینماهای بریتانیا را شکست.

اودئون، بزرگترین مجموعه سالن های زنجیره‌ای در بریتانیا و ایرلند اعلام کرد، تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار بلیت برای فیلم سینمایی مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست به فروش رسانده است.

 

فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

آمار فروش این فیلم سینمایی که در آن تام هالند هنرپیشه بریتانیایی در نقش پیتر پارکر ظاهر شده است رکورد قبلی بیشترین بلیت‌های پیش‌فروش‌شده را که به سال ۲۰۱۹ و فیلم انتقام‌جویان : پایان بازی تعلق داشته را شکست.

طبق اعلام اوئدون، مرد عنکبوتی : راهی به خانه نیست همچنین به سه برابر آمار فروش بلیت‌های پیش‌فروش‌شده جیمز باند : زمانی برای مردن نیست که اکران آن بارها به تعویق افتاد، رسیده است.

با اکران فیلم جدید جیمز باند که فروش آن در جهان تاکنون به ۷۶۳ میلیون دلار رسیده است، صنعت سینما در بریتانیا نیز رونق گرفت.

جیمز باند : زمانی برای مردن نیست پس از اسکای فال و جنگ ستارگان سومین فیلم پرفروش تاریخ بریتانیا و ایرلند محسوب می‌شود و انتظار می‌رود این هفته فروش این فیلم در بریتانیا از مرز ۱۰۰ میلیون پوند بگذرد.

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.