کاور لباس
رپورتاژ آگهی

کاور لباس

کاور لباس، کاور لباس در ابعاد و مدل های مختلفی قابل تولید می باشد. گاهی اوقات این محصول از طلق شفاف تولید می شود.

کاور لباس چیست؟ کاور لباس پوششی مناسب برای جلوگیری از کثیف و چروک شدن لباس های مجلسی و دیگر البسه می باشد.

لباس های مجلسی زنانه و کت شلوار بیشتر از از این محصول تبلیغاتی بهرمند شده اند. به دلیل استفاده کمتر از لباس های مجلسی در صورت که بدون پوشش مناسب درون کمد یا بر روی جا لباسی و رگال رها شود خیلی زود اثرات محیطی نظیر گرد و غبار و رطوبت می تواند عمر مفید این لباس های گرانبها را به شدت کوتاه نمایید. کاور پارچه ای زیپ دار انتخابی جذاب برای جلوگیری از موارد یاد شده در بالا می باشد.

کاور لباس در ابعاد و مدل های مختلفی قابل تولید می باشد. گاهی اوقات این محصول از طلق شفاف تولید می شود. نوع تمام پارچه ای این محصول با توجه به قیمت مناسب و قابلیت چاپ بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

کاور لباس مجلسی

کاور لباس مجلسی در بیشتر سایت های رغیب با قیمت های بالا به فروش می رسد در صورتی که تولید کننده واقعی کاور لباس می تواند با قیمتی پاینتر آنرا در اختیار مشتریان نهایی قرار دهد. کاور لباس زیپ دار گزینه ای بسیار مناسب برای حفاظت از لباس مجلسی بانوان می باشد. ابعاد کاور لباس مجلسی در ارتفاع 160 سانت و عرض 54 سانت بسته می شود. به دلیل ظرافت بدن بانوان عرض این کار مانند کاور کت و شلوار 60 سانت در نظر گرفته نمی شود.

کاور کت و شلوار 

کاور کت و شلوار انتخابی مناسب برای کت و شلوار و لباس های شب بانوان می باشد. کاو کت می تواند در مسافرت های طولانی از چروک و کثیف شدن لباس رسمی شما جلوگیری نمایید تا در زمان استفاده بتوانید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید. ابعاد کاور پارچه ای کت با ارتفاع 100 و عرض 60 سانت بسته می شود. تولید این محصول با استفاده از پارچه اسپان باند 60 گرم  شرکت بافتینه انجام می شود.

کالا اسپید به عنوان برترین تولید کننده کاور لباس در ایران خدماتی در شان شما عزیزان ارائه می نمایید.

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *