T-Mobile
متفرقه

T-Mobile راه امن تری را برای تأیید تغییرات سیم کارت معرفی می کند

در اطلاعیه داخلی ارسال شده به فروشگاه های خود، همانطور که توسط T-Mo Report، T-Mobile کارمندان خود را از روشی جدید و مطمئن تر برای مجاز کردن تغییرات سیم کارت مطلع می کند. اکنون مشتری باید هنگام درخواست تغییر سیم کارت، مانند انتقال شماره به سیم کارت جدید، تأیید پیامکی را ارائه دهد.

T-Mobile

گزینه جایگزین تغییری است که باید توسط دو کارمند با استفاده از اعتبار آنها تأیید شود. اقدام جدید T-Mobile در برابر تغییرات غیرمجاز سیم کارت ممکن است در پاسخ به نیاز جدید پیشنهاد شده توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) باشد. FCC پیشنهاد کرد که ارائه دهندگان خدمات، مشتری را قبل از شروع یک پورت به اپراتور دیگر شناسایی کنند و در صورت تغییر سیم کارت یا درخواست پورت، بلافاصله به مشتریان اطلاع دهند.

اقدام جدید T-Mobile گامی رو به جلو در حل مشکل تغییرات غیرمجاز سیم کارت است زیرا سیستم دفاعی T-Mobile در برابر مهاجمان بیش از یک بار نقض شده است.

در طی این چند سال، مشتریان T-Mobile قربانی کلاهبرداری های دائمی تعویض سیم کارت و حملات پورت-out شده اند. از آنجایی که مهاجمان از شماره تلفن های دزدیده شده از تعویض سیم کارت ها برای دریافت کدهای پیامک احراز هویت دو مرحله ای استفاده کردند، بسیاری از مشتریان به دلیل این کلاهبرداری ها، از جمله ارزهای دیجیتال، پول زیادی را از دست دادند.

در ماه اوت، T-Mobile قربانی نقض اطلاعات شد. این هک بیش از 54 میلیون نفر را تحت تأثیر قرار داد. نام مشتریان، شماره گواهینامه رانندگی، شماره تامین اجتماعی و شماره شناسایی دستگاه همگی فاش شد.

رویه جدید تعویض سیم کارت در تاریخ 14 دسامبر اجرا شد و اکنون در حال اجرا است.

 

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *