USPS
متفرقه

USPS رأی گیری انتخابات را از طریق تلفن در حالت خاموش آزمایش کرد

به گزارش نتگام نشان می دهد که رای گیری انتخاباتی که اغلب از طریق گوشی های شما به آن اشاره می شود چقدر چالش برانگیز است، USPS سعی کرد این کار را انجام دهد و شکست خورد. صبر کن چی؟ درست است، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2020، USPS تصمیم گرفت رأی گیری از طریق تلفن همراه را بر اساس سیستم بلاک چین آزمایش کند که آژانس های امنیت ملی توصیه کرده اند که برای این کار مناسب نیست. واشنگتن پست

هنوز در چندین مکان و بیش از 70 انتخابات در سراسر کشور تاکنون استفاده شده است، عمدتاً برای ارتش خارج از کشور، اما نه در مقیاسی که USPS پیش بینی کرده بود. دیوید پارتنهایمر، سخنگوی سرویس پستی، گفت که USPS در نهایت در سال 2019 آزمایش های رای گیری تلفن همراه را کنار گذاشت، زیرا محققان امنیتی که سعی در حمله به سیستم ساختگی خود داشتند، آسیب پذیری های زیادی پیدا کردند که می تواند آن را مستعد هک کند.

پتانسیل فناوری بلاک چین برای تقویت امنیت تراکنش های دیجیتال مفهومی است که ما در سفر خود برای برآورده کردن بهتر نیازهای فعلی و آینده مشتریان خود و برای پر کردن شکاف بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی بررسی کرده ایم. اما ما برنامه ای برای پیشرفت این سیستم نداریم.

آقای پارتنهایمر همچنین گفت که پتنت‌هایی که خدمات پستی در مورد روش رای‌گیری بلاک چین ثبت کرده است، “اکتشافی” هستند و هیچ مدل خرده‌فروشی از سیستم رای تلفن همراه به این زودی استفاده نمی‌شود. برخی از مقامات آژانس امنیتی و محققان نگران بودند که از این تلاش ها چیزی نمی دانند.

مت مسترسون، مشاور ارشد سابق آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت گفت که از آزمایشات سرویس پست آگاه نبود و ترجیح می داد بحث آزاد باشد:اگر در فضای انتخابات کاری انجام می دهید، شفافیت باید در اولویت اول باشد. هیچ بازی حدس و گمانی در این مورد وجود ندارد”

سوزان گرین هاگ، مشاور امنیت انتخابات در سازمان غیرانتفاعی Free Speech for People که مخالف رای‌دهی تلفن همراه است، حتی صریح بود:برای یک نهاد دولتی رسوایی است که در مورد امنیت رای گیری آنلاین بلاک چین تحقیق کند، که نشان می دهد چقدر ناامن است، اما سپس نتایج را پنهان می کند و مردم و مقامات را برای بیش از دو سال از این یافته ها محروم می کند.”

خب، به نظر می‌رسد که رای‌دهی ارزشمند مبتنی بر برنامه از تلفن شما در حال حاضر یک رویا است، و تنها تعداد کمی از مکان‌ها هستند که آن را امتحان کرده‌اند. استونی به ذهن خطور می کند، اما این کشور بسیار کوچک است، به علاوه هر کسی در آنجا یک کارت شناسایی ملی با یک تراشه دارد که می تواند آنها را شناسایی کند که گویی شخصاً رای می دهند، و حتی پس از آن محققان امنیتی گفته اند که اطلاعات ارسال شده ممکن است به طور بالقوه ربوده شود.

 

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *