Verizon
متفرقه

Verizon ارائه به‌روزرسانی اندروید 12 برای سامسونگ گلکسی A42 5G

شاید الان این را به خاطر نیاورید، اما چند سال پیش Verizon به خاطر به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری ضعیف و «نفخ» بیش از حدش مورد تمسخر قرار می‌گرفت. دلیل اینکه شما احتمالاً چنین چیزی را به خاطر نمی آورید، به خصوص اگر از یک تلفن سامسونگ در بزرگترین شبکه بی سیم آمریکا استفاده می کنید، بدیهی است که این اپراتور این روزها بسیار بهتر عمل می کند.

Verizon

حتی می‌توانیم تا آنجا پیش برویم که بیگ رد را قهرمان فعلی به‌روزرسانی‌های بزرگ اندروید در میان سه اپراتور برتر تلفن همراه در ایالت می‌دانیم، و برای پشتیبان‌گیری از این ادعا، می‌خواهیم صفحه A را به شما ارائه دهیم: این صفحه وب پشتیبانی نرم‌افزار اختصاص داده شده به گلکسی A42 5G.
این دستگاه که بیش از یک سال پیش عرضه شد، به هیچ وجه چشمگیرترین دستگاه مجهز به 5G نبود که توسط سامسونگ در سال 2020 توسعه یافته بود و به سختی می‌تواند مطلوب‌ترین گوشی هوشمند موجود در این گوشی باشد. ورایزون همین الان
اما هیچ‌کدام از این دو شرکت را از پیوستن نیروها و ارائه ویژگی‌های پایدار اندروید 12 با One UI 4.0 خیلی زود متوقف نکرد. چقدر زود، تعجب می کنید؟ خب، ظاهراً عرضه رسمی رسمی از دو هفته پیش تقریباً بدون هیاهو آغاز شد، به این معنی که این به‌روزرسانی قبل از تبلیغات مشابه T-Mobile برای گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا 5G.

شاید نیازی به ذکر این نکته نباشد که میان رده 6.6 اینچی تعداد زیادی از برندهای برتر دیگر را تا اندروید 12 شکست داده است، که برخی از آنها اتفاقاً مدل های جدیدتری نیز هستند.

سامسونگ گلکسی A42 5G اولین بار با اندروید 10 عرضه شد، توجه داشته باشید، در حالی که پردازنده نسبتاً قدرتمند اسنپدراگون 750 را در خود جای داده و دارای صفحه نمایش Super AMOLED ناچ با وضوح متوسط ​​1600 در 720 پیکسل است.

همه اینها به این معنی است که ما هرگز انتظار نداشتیم که این دستگاه قبلاً به حزب اندروید 12 بپیوندد، به خصوص در اپراتور آمریکایی که بدون شک برای آزمایش همه ترفندها و اضافه کردن چند ترفند خاص به زمان کمی نیاز دارد، اما اینگونه است. عالی سامسونگ این روزها در این زمینه است.

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *