بازی واقعیت افزوده
متفرقه

AT&T یک بازی واقعیت افزوده مار مانند را در اینستاگرام معرفی می کند

در تلاشی برای نشان دادن سرعت شبکه 5G خود، AT&T با فیس‌بوک Reality Labs همکاری کرد و Warp Speed ​​Worm را راه‌اندازی کرد، یک افکت بازی مار مانند واقعیت افزوده در Group Effects برای بازی در مسنجر و اینستاگرام معرفی کرد.

بازی واقعیت افزوده

برای پخش Warp Speed ​​Worm، اپلیکیشن مسنجر یا اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید و تماس تصویری را شروع کنید. سپس سینی افکت ها را با ضربه زدن روی صورتک باز کنید و جلوه های گروه را انتخاب کنید. افکت Warp Speed ​​Worm AR را پیدا کنید و شروع به بازی کنید.

کنترل‌های Warp Speed ​​Worm ساده هستند. برای شروع بازی فقط سر تکان دهید و برای کنترل کرم، سر خود را کج کنید. در حین انجام بازی، غذا را برداشته و در لوله ها حرکت می کنید. هدف Warp Speed ​​Worm مانند بازی اصلی Snake است: کرم خود را بزرگتر و بزرگتر کنید تا زمانی که دمش را بخورد.

با Warp Speed ​​Worm، AT&T می‌خواهد با استفاده از شبکه 5G AT&T نشان دهد که تماس ویدیویی شما چقدر راحت است. حتی اگر در تماس ویدیویی با دوستان خود یک بازی واقعیت افزوده را انجام می دهید، AT&T ادعا می کند که شبکه 5G آن اتصال روان و سرعت بالایی را ارائه می دهد.

اگرچه Warp Speed ​​Worm برای نشان دادن قابلیت‌های شبکه 5G AT&T ساخته شده است، اما می‌توانید Warp Speed ​​Worm را حتی اگر از شبکه 5G AT&T استفاده نمی‌کنید، بازی کنید. افکت بازی AR از طریق مسنجر فیسبوک و اپلیکیشن اینستاگرام قابل دسترسی است، بنابراین تا زمانی که اتصال اینترنت سریع و پایداری دارید، بازی باید کار کند.

Warp Speed ​​Worm اولین باری نیست که AT&T و Facebook Reality Labs برای ایجاد یک افکت بازی AR با هم همکاری می کنند. در ماه جولای، AT&T و Facebook Reality Labs Space Jam: A New Legacy را به عنوان اولین اثر مشترک AR منتشر کردند. با Space Jam: A New Legacy، می توانید با شخصیت های مورد علاقه خود از فیلم Space Jam در آن عکس بگیرید یا فیلم بگیرید.

 

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *