0

AT&T یک بازی واقعیت افزوده مار مانند را در اینستاگرام معرفی می کند

بازی واقعیت افزوده

در تلاشی برای نشان دادن سرعت شبکه 5G خود، AT&T با فیس‌بوک Reality Labs همکاری کرد و Warp Speed ​​Worm را راه‌اندازی کرد، یک افکت بازی مار مانند واقعیت افزوده در Group Effects برای بازی در مسنجر و اینستاگرام معرفی کرد.

بازی واقعیت افزوده

برای پخش Warp Speed ​​Worm، اپلیکیشن مسنجر یا اینستاگرام را در گوشی خود باز کنید و تماس تصویری را شروع کنید. سپس سینی افکت ها را با ضربه زدن روی صورتک باز کنید و جلوه های گروه را انتخاب کنید. افکت Warp Speed ​​Worm AR را پیدا کنید و شروع به بازی کنید.

کنترل‌های Warp Speed ​​Worm ساده هستند. برای شروع بازی فقط سر تکان دهید و برای کنترل کرم، سر خود را کج کنید. در حین انجام بازی، غذا را برداشته و در لوله ها حرکت می کنید. هدف Warp Speed ​​Worm مانند بازی اصلی Snake است: کرم خود را بزرگتر و بزرگتر کنید تا زمانی که دمش را بخورد.

با Warp Speed ​​Worm، AT&T می‌خواهد با استفاده از شبکه 5G AT&T نشان دهد که تماس ویدیویی شما چقدر راحت است. حتی اگر در تماس ویدیویی با دوستان خود یک بازی واقعیت افزوده را انجام می دهید، AT&T ادعا می کند که شبکه 5G آن اتصال روان و سرعت بالایی را ارائه می دهد.

اگرچه Warp Speed ​​Worm برای نشان دادن قابلیت‌های شبکه 5G AT&T ساخته شده است، اما می‌توانید Warp Speed ​​Worm را حتی اگر از شبکه 5G AT&T استفاده نمی‌کنید، بازی کنید. افکت بازی AR از طریق مسنجر فیسبوک و اپلیکیشن اینستاگرام قابل دسترسی است، بنابراین تا زمانی که اتصال اینترنت سریع و پایداری دارید، بازی باید کار کند.

Warp Speed ​​Worm اولین باری نیست که AT&T و Facebook Reality Labs برای ایجاد یک افکت بازی AR با هم همکاری می کنند. در ماه جولای، AT&T و Facebook Reality Labs Space Jam: A New Legacy را به عنوان اولین اثر مشترک AR منتشر کردند. با Space Jam: A New Legacy، می توانید با شخصیت های مورد علاقه خود از فیلم Space Jam در آن عکس بگیرید یا فیلم بگیرید.

 

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.