0

Oppo Find N تاشو با دوربین 50 مگاپیکسلی

 

Oppo Find N تاشو با شکوه کامل فاش شد، مدیر سابق OnePlus می گوید که مسئولیت سادگی آن را بر عهده داشته است.

 

فقط یک روز بعد اوپو اولین گوشی تاشو خود را با نام Oppo Find N معرفی کرد همراه با برخی از رندرهای رسمی مطبوعاتی. Find N ظاهراً یک پوشه عمودی خواهد بود، مانند گلکسی زد فولد 3 و دارای تنظیمات دوربین سه گانه در پشت است.

حداقل یکی از سنسورها 50 مگاپیکسلی خواهد بود، شاید حسگر سونی که اوپو در پرچمدار 2021 خود از آن استفاده کرده است. X3 Pro را پیدا کنید. دوربین میکروسکوپی جذاب آن تلفن، با قضاوت در تصاویر اینجا، در Find N وجود نخواهد داشت، اما لنزهای فوق عریض و تله فوتو وجود خواهد داشت، اگر لنزهایی که در رندرهای مطبوعاتی در اینجا قابل مشاهده هستند، نشانه ای داشته باشند. بنابراین، حداقل در بخش سخت افزاری دوربین، به نظر می رسد Find N نسبت به کیت دوربین سه 12 مگاپیکسلی ناچیز Z Fold 3 برتری خواهد داشت.
با این حال، بقیه تجربه تلفن تاشو، مانند راحتی آن در دست و کیفیت نمایشگرهای داخلی و خارجی، مسلماً مهم‌تر هستند، و اوپو ادعا می‌کند که قبل از رونمایی رسمی N در 15 دسامبر را پیدا کنید.

ظاهرا پس از ترک وان پلاس، پیت لاو، بنیانگذار آن، به اوپو نقل مکان کرده و مسئولیت پروژه گوشی های تاشو را بر عهده گرفته است. چهار سال پس از توسعه، اولین نمونه اولیه Find N در سال 2018 هش شد. پیت لاو در یک پست وبلاگ اختصاصی ادعا می کند.

به گفته وی، صنعت گوشی تا حد زیادی به بلوغ رسیده است و تنها گام‌های تکاملی برای بهبود نمایشگرها، دوربین‌ها و چیپ‌ست‌ها در دسترس است، در حالی که گوشی‌های تاشو مسیر جدیدی را برای بهبود تجربه کاربری ارائه می‌کنند، و این چیزی است که Oppo با این گوشی به آن دست یافته است. N را پیدا کنید.

منبع

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.