0

پیروزی نوه محمد علی کلی در اولین مسابقه بوکس حرفه ای

پیروزی نوه محمد علی کلی در اولین مسابقه بوکس حرفه ای

نیکو علی والش شنبه شب یک ورود موفقیت آمیز در دنیای حرفه ای بوکس داشته و در حالی که در همان راند اول به پیروزی رسید به پدربزرگش، محمد علی کلی ، ادای احترام کرد. او با پوشیدن شرت ورزشی که برای پدربزرگش دوخته شده بود، در نیمه های راند اول حریف قوی خود را به زمین دوخت و در نهایت داوران در دقیقه ۱:۴۹ راند اول، در حالی که ضربات مشت علی والش روی صورت حریف می بارید، پایان مبارزه را اعلام کرده و علی والش برنده شد. نوه محمد علی کلی در پایان مسابقه گفت: یک مسیر عاطفی بود، تمام ماجرا. به وضوح، پدربزرگم، خیلی به او فکر می کنم. دلم برایش تنگ شده است. به نظرم من و او [ویکس] امشب به نحوی تاریخ ساز شدیم. کاملاً مطابق انتظاراتم بود.

 

پیروزی نوه محمد علی کلی در اولین مسابقه بوکس حرفه ای

مبارزه بین علی والش ۲۱ ساله که دانشجوست و جوردن ویکس نه تنها به خاطر کاری که این دو در رینگ کرده اند قابل توجه بود، بلکه به این خاطر مهم بود که والش سعی داشت مسیر ورود پدربزرگش به دنیای بوکس را تکرر کند. علی والش برای یک بوکسور نسبتاً تازه کار عملکرد خوبی داشته و سرعت و قدرت دست خوبی از خود در برابر ویکس نشان داد، در حالی که حریف او یک مبارز دنیای ام ام ای بود که آخرین مسابقه اش در بوکس را باخته بود. والش بعد از پیروزی، همراه خانواده اش در رینگ جشن گرفت در حالی که باب آروم ۸۹ ساله به عنوان مبلغ در کنار او قرار داشت، همان کسی که در ۲۷ مبارزه بوکس در کنار محمد علی کلی قرار داشت. آروم در مورد علی والش می گوید: «به ژن ها اعتقاد دارم».

والش می گوید که شرت های ورزشی سفید با خط های سیاه برای پدربزرگش دوخته شده بود و او این شرت ها را از پدربزرگش دریافت کرده است. وی در ادامه با اشاره به اینکه پس از این راه خودش را خواهد رفت، گفت: «دیگر هرگز این شرت ها را نمی پوشم». علی والش پسر رابرت والش و رشیدا علی والش ، دختر محمد علی کلی است.

 

Rate this post

نظرات کاربران

  • چنان چه دیدگاهی توهین آمیز باشد توسط نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما تبلیغاتی باشد توسط وبسایت نتگام تایید نخواهد شد.
  • چنان چه از لینک سایر وبسایت ها در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه در دیدگاه خود از شماره تماس و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنان چه دیدگاه شما بی ارتباط با موضوع مطلب مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.