Surface Duo
متفرقه

Surface Duo مایکروسافت با مشکلات کپی پیست مواجه شده است

مایکروسافت دستگاه Surface Duo یکی از ابزارهای عجیب و غریب در دنیای گوشی های هوشمند است که نسبت ابعاد بلند و صفحه نمایش های انعطاف پذیر بر آن غالب است. این شرکت تصمیم گرفت که چیزی که مردم نیاز دارند یک گوشی دو صفحه نمایش 4:3 است، و با وجود اینکه ساخت و اجرای Duo تقریباً بی عیب و نقص بود، در بخش نرم افزار چیزهای زیادی وجود دارد. مدتی است که به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری کسل‌کننده است و آخرین به‌روزرسانی، مشکل دیگری را روی میز آورده است. همانطور که ممکن است بدانید، Duo یک دستگاه دو صفحه‌نمایش است و یکی بودن به این معنی است که عملکردهایی مانند Copy/Paste برای عملکرد و قابلیت استفاده آن بسیار مهم هستند.

Surface Duo

به نظر می رسد که پس از به روز رسانی دسامبر 2021، Surface Duo رفتار نفرت انگیزی را در مورد ویژگی های کپی و پیست نشان می دهد. کاربر Reddit، کریس سنت اوبین، کسی است که نارضایتی توده‌ها را با یک موضوع مناسب به صدا درآورد. به گفته Aubyn، ویژگی کپی/پیست در برخی از دستگاه‌های Duo از بین رفته است.

هر چند او تنها نیست. در همین تاپیک، کاربران تجربه او را تایید می کنند. یکی از مالکان Duo نوشت که پچ جدید “تمام تجربه چندوظیفه ای من را خراب می کند.” در حالی که یکی دیگر شکایت کرد: “من مشکلی دارم که متنی که از یک صفحه کپی می شود روی صفحه دیگر چسبانده نمی شود. که برای من تقریباً کل صفحه نمایش دوگانه را از بین می برد.”مایکروسافت وعده به روز رسانی اندروید 11 را برای سرفیس دو تا پایان سال داده است، اما با نگاه کردن به تقویم، این قول یکی از مواردی است که عمل کردن به آن سخت است. آیا کاربران Duo در بین ما وجود دارد؟ ویژگی کپی/پیست کردن برای شما چگونه کار می کند؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

 

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *