غذای سالم
سلامت

2 غذای سالم که در واقع باید از آنها اجتناب کنید

فکر می‌کنید این غذای سالم به کاهش وزن یا بهتر خوردن کمک می‌کنند؟ در اینجا دلیل این است که آنها آنقدرها که فکر می کنید مغذی نیستند.

شیرینی سبزیجات

یک رژیم غذایی اصلی برای کسانی که سعی در کاهش مصرف گوشت دارند، سبزیجات سبزیجات می تواند سالم باشد. اما بسیاری از نسخه‌های فرآوری‌شده و منجمد، پرکننده‌های بیشتری نسبت به سبزیجات واقعی دارند – که برای ایجاد بافتی شبیه برگر استفاده می‌شوند. داون جکسون بلاتنر، RDN، نویسنده تعویض سوپر غذا برای اطمینان از اینکه همبرگر شما مملو از سبزی های مفید واقعی است، مطمئن شوید که سبزیجات در ابتدای لیست مواد تشکیل دهنده فهرست شده اند. بلاتنر می‌گوید: «بسیاری از برندها فهرستی طولانی از مواد، افزودنی‌ها و نگهدارنده‌های فرآوری شده دارند و پروتئین کمی دارند. بهترین گزینه‌های خریداری شده در فروشگاه عبارتند از دکتر پراگرز همه برگر گیاهی آمریکایی، برگر گیاهی با پروتئین تریدر جو، و برگرهای آفتابی در سبزی باغی یا لوبیا سیاه. با این حال بهتر است، یک پتی مشکوک را با یکی از این غذاهای سالم که مغذی تر از آنچه فکر می کنید، تعویض کنید.

غذای سالم

غذای سالم

بوقلمون بسته بندی شده

بله، بوقلمون پروتئینی خوب و بدون چربی است و در یک ساندویچ با نان سبوس دار، کاهو، گوجه فرنگی و سایر سبزیجات، انتخاب ناهار بدی نیست. یکی از مقصران مضر سلامتی در اینجا سدیم است. یک وعده دو اونسی از برخی برندها تا 450 گرم سدیم دارد که تقریباً یک سوم حد مجاز روزانه توصیه شده توسط انجمن قلب آمریکا است. علاوه بر این، بوقلمون بسته بندی شده یک گوشت فرآوری شده است که به عنوان یک ماده سرطان زا طبقه بندی می شود. حرکت سالم تر: برش های کم سدیم بخرید (به دنبال کمتر از 350 میلی گرم سدیم در هر وعده 2 اونس باشید) یا گوشت خود را کباب کرده و تکه تکه کنید. در اینجا برخی از غذاهای دیگر با سدیم بیشتر از آنچه که فکر می کردید آورده شده است.

Rate this post
نظرات

نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *